PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660365}

Mroczne nieba

Dark Skies
6,5 14 582
oceny
6,5 10 1 14582
Mroczne nieba
powrót do forum filmu Mroczne nieba

Polecany?

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś z polecających lub zachwalających ten film,oglądał go w całości,a nie trailer?
Bo chyba niekoniecznie:)

Artur7335

Film jest dostępny przecież ,to dlaczego ktoś miałby nie oglądać ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
WARIACIK

No właśnie,też mam nadzieję że film będzie dobry,ale ludzie którzy się wypowiadają na temat filmu,moim zdaniem powinni go obejrzeć w całości,a nie wypowiadać się lub insynuować że film fajny ,lub nie fajny,po trailerze,który jest dość interesujący i zachęcający,stąd moje pytanie.

ocenił(a) film na 8
Artur7335

Obejrzałam całość i mnie się podobało, ale może to dlatego, że nie miałam wielkich oczekiwań . Nie jest jakiś super dobry, niektórzy pewnie stwierdzą, że nawet dobry nie jest, bo jest w nim sporo niepotrzebnych scen, ale było w nim kilka fajnych rzeczy . Jedną z nich jest niewątpliwie klimat (który mogłabym porównać do 'Sinister' i 'Insidious'), drugą brak niepotrzebnych efektów specjalnych,a trzecią całkiem przyzwoita gra aktorska .
Według mnie film jest wart swojego czasu i jeśli ktoś się jara opowieściami o ufoludkach, abdukcjach i tego typu sprawach to raczej się nie zawiedzie . Jest kilka "strasznych momentów" i mimo, że są one do przewidzenia, to i tak można podskoczyć na krześle . Dreszczyk emocji nie opuszczał mnie aż do ostatniej sekundy . Dosłownie .

ocenił(a) film na 7
citronice

Dzięki,zachęciłaś mnie do obejrzenia filmu,przecież nie każdy film musi być arcydziełem aby był ciekawy.

ocenił(a) film na 7
citronice

W takim razie też obejrzę. :) Dziękować

WARIACIK

I nie jest. Bez zbędnego efekciarstwa, dobrze trzyma w napięciu. Całkiem dobre kino w tym gatunku, ja oceniłem całość na 7/10

ocenił(a) film na 8
Artur7335

Byłem na filmie w sobotę (w UK) i moim zdaniem jest on godny polecenia. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i dla jednego może to być kaszanka inny stwierdzi coś innego. Nie zgadzam sie z opiniami o tym filmie, ze jest do niczego. Ktoś napisał że the fourth kind było lepsze - ja uważam wprost przeciwnie. Dark skies jest dla mnie najlepszym filmem tego rodzaju w osotatnich latach (straszące ludziki). W ciągu całego filmu nie nudziłem sie - a chyba o to chodzi. Uważam że napięcie jest stopniowane w odpowiedni sposób. Nie jest to oczywiście horror jak np. The Woman in Black. Ale z całą odpowiedzialnościa mogę go polecić.

Artur7335

Właśnie skończyłam oglądać. Pozycja obowiązkowa dla UFO - maniaków. Wielbiciele horrorów pewnie się zawiodą ja się nie zawiodłam. Dokładnie tego oczekiwałam po tym filmie. Niestety w Polsce chyba nie było dystrybucji kinowej a jako, że nie miałam ochoty czekać na polskie wydanie dvd, musiałam się zadowolić kopią z (wyjątkowo źle zgranym) dźwiękiem ac3, trochę to psuło efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones