PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 312 187
ocen
7,7 10 1 312187
6,3 42
oceny krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Prawie w ogóle tutaj na tym forum choć jestem zarejestrowany się nie udzielam - niestety. Ale
powiedzcie mi, ten Batman to znaczy powstający rycerz i do tego mroczny , co to to jest ? Świat już
tak zszedł na psy że filmowcy mogą kręcić coś takiego mając pewnośc że ktoś to będzie oglądał ?
No ja niby obejrzałem chociażby po to by mieć prawo do krytyki , ale tworzenie takich "dzieł" to chyba
jakieś nieporozumienie. Jakiś facet ubiera głupkowaty strój i walczy z czymś równie głupim to ma być
coś co inteligentnych ludzi ma interesować ? Ja wiem co to jest fantastyka, naukowa fantastyka, baśń
, ale co to jest ? Idiotyzm dla piętnastoletnich murzynów z amerykańskiego Bronxu ? Podobnie jak
Superman itp. Ja nie mogę he he he. Aaaaa byłbym zapomniał jeszcze ten Pająk jak mu tam
Spiderman buhahaha. To nawet nie do przedszkola

użytkownik usunięty
edwardo65

Cool story, bro.

ocenił(a) film na 9

Bywają momenty, gdy z całą mocą odczuwam brak przycisku "Lubię to!" na filmwebie.... to jest właśnie ten moment.

ocenił(a) film na 7
edwardo65

Tak się składa, że Batman to postać starsza od ciebie. Pojawił się w 1939 roku i miał być symbolem amerykańskich cnót obywatela - w dzień filantrop, dobroczyńca, w nocy bezwzględny mściciel łapiący przestępców. Co do idiotycznego stroju, to takie wtedy były czasy, kicz był w modzie. A jeśli chodzi o fabułę tego filmu, to polecam obejrzeć poprzednie części: Batman Początek i Mroczny Rycerz. Wtedy całość nabiera sensu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że coś wyjaśniłem ;)

edwardo65

może obejrzyj całą trylogie zamiast ostatnią część żeby nie zadawać takich durnych pytań jak to pierwsze?

edwardo65

Zgadzam się z Tobą w 100%.

ocenił(a) film na 9
edwardo65

Masz 12 lat czy jedynie poziom inteligencji na poziomie 12-latka?

Dealric

Chyba Ty...

ocenił(a) film na 9
Pawbaz

Czyli 12 lat.

Dealric

Nie, mam 50 lat. I powiedz mi kolego w którym momencie nie mam racji i DLACZEGO ? Już samo pochodzenie wszelakich filmów z komiksu predestynuje je właśnie do kiczu i ogólnie rzecz biorąc niskiego lotu. Zawsze w przypadku takich produkcji przychodzi mi na myśl Stanisław Lem który został wyrzucony z jakiegoś tam amerykańskiego stowarzyszenia czy też klubu pisarzy fantastyki ponieważ wyśmiewał amerykańskich twórców tego gatunku. No ale czyż nie miał racji ?

ocenił(a) film na 9
edwardo65

Po pierwsze prymitywne założenie, że komiks = gówno dla dzieci. Świadczy jedynie o tym, że na oczy nie przeczytałeś żadnego komiksu. Ale fakt, pewnie przez tą dziecinnośc komiksy potrafią wygrywać elitarne nagrody zwyczajowo przeznaczone dla książek...
Po drugie piszesz jakbyś dopiero nauczył się składać zdania. Jeśli masz 50 lat to świadczy to wybitnie źle o twojej obecnej edukacji.
Po trzecie brak znajomości jakichkolwiek podstaw interpunkcji.
Po czwarte jesteś zapyziałym rasistą.

Generalnie prymitywny, niedouczony człowieczek.

Dealric

Tak to założenie, komiks do rzeczywiście gówno. Na to się wszyscy umawiają, i tak od chwili jego powstanie jest i pozostaje. Ty z kolei chcesz przewracać świat do góry nogami. W amerykańskim wrestlingu(nie wiem czy poprawnie napisałem) też sa nagrody a to są bzdury na d bzdurami, ale co tam jeszcze jest publiki. Na festiwalach filmów XXX też sa nagrody,i co , to miało by świadczyć o ich wybitnej roli lub wartości ? I nie czepiaj się mnie ( kwestia rasizmu). Ja tutaj piszę o filmie a nie o jego odbiorcach i recenzentach, a już na pewno nie o Tobie. A tekst o piętnastoletnich murzynach z Bronxu przyszedł do nas z Ameryki. Ja ich tak nie oceniam na podstawie koloru skóry tylko zachowania. To oni na takich filmach żrą popcorn, piją Cole i bekają. Więc ? Zresztą wszystkie amerykańskie filmy fantastyczne to zawsze jest tylko mordobicie w 50 - 90%. To są westerny przeniesione w kosmos(najczęściej) lub akcja rozgrywa się na ziemi ale dopiero za kilkadziesiąt lat. Ale zawsze jest ratatatata..... i pif paf. Czytałem komiksy różne i są to krótkie w treści bajki stworzone właśnie dla prostego amerykańskiego młodego odbiorcy. Akurat obejrzałem Misja na marsa z Garym Sinise i to jest normalny film z przesłaniem mówiący o wartości życia jego sensu, Ale Batman ? Schować s powrotem do komiksu i nie wyciągać

ocenił(a) film na 9
edwardo65

Nie ma sensu dyskutować z prymitywnym gówniarzem.
Brzydko mówiąc, gówno wiesz, gówno widziałeś, a się plujesz i udajesz specjalistę.

Dealric

A kim Ty Dealric jesteś że tyle o mnie wiesz ? I jeszcze jedno. Twoje słownictwo Cię dyskwalifikuje z jakiejkolwiek dyskusji , a tak prawdę powiedziawszy teraz wiem dlaczego tobie ten film podszedł. Po słownictwie poznać. Ten sam poziom

ocenił(a) film na 9
edwardo65

Moje słownictwo? Czekaj, czekaj. To którego sam używasz?
A skąd tyle wiem? Widzę jak piszesz. Na twoje nieszczęście to zdradza dużo o drugiej osobie.

Dealric

No niestety ale jak powiedziałem mam 50 lat więc Twoje podejrzenia sa nic nie warte. A gdzie ja używam obraźliwych słow typu gówniarz prymityw itp ? Gdzie obraziłem kogoś personalnie ?

ocenił(a) film na 9
edwardo65

Teksty rasistowskie wystarczą na to. Są znacznie bardziej obraźliwe (może i nie wobec mnie, ale ogólnie) niż cokolwiek co napisałem.

Dealric

O jaki wrażliwy na czyimś punkcie ? Empata ? Altruista ? A swoją drogą który tekst dokładnie jest rasistowski ? Pytam bo widzę że skrzętnie unikasz tego by mi to powiedzieć.

ocenił(a) film na 9
edwardo65

Nie unikam. Jest to tak oczywiste, że każdy głupi powinien to zauważyć.

edwardo65

Troll- nie karmić

ocenił(a) film na 10
edwardo65

nie lubisz nie oglądaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones