PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}
plakat filmu Mroczny Rycerz powstaje

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 308 810
ocen
7,7 10 1 308810
6,3 32
oceny krytyków
Mroczny Rycerz powstaje

Spektakularne zakończenie trylogii! "Mroczny Rycerz Powstaje" ponownie jednoczy wybitnego reżysera Christophera Nolana i genialnego aktora Christiana Bale'a. Osiem lat temu, po tym jak przyjmuje na siebie winę za śmierć Harveya Denta, okryty hańbą Batman (Christian Bale) znika w tajemniczych okolicznościach. Wszystko się jednakSpektakularne zakończenie trylogii! "Mroczny Rycerz Powstaje" ponownie jednoczy wybitnego reżysera Christophera Nolana i genialnego aktora Christiana Bale'a. Osiem lat temu, po tym jak przyjmuje na siebie winę za śmierć Harveya Denta, okryty hańbą Batman (Christian Bale) znika w tajemniczych okolicznościach. Wszystko się jednak zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się sprytna kocia włamywaczka (Anne Hathaway) i bezwzględny szaleniec - Bane (Tom Hardy). Terrorystyczne zamiary zamaskowanego Bane'a zmuszają Bruce'a do powrotu z wygnania i podjęcia ostatecznej walki o przetrwanie Gotham City… i Batmana.

Mroczny Rycerz powstaje
Zwiastun nr 6 (zapowiedź dvd) 2:18
Mroczny Rycerz powstaje
Zwiastun nr 3 (polski) 2:08
Mroczny Rycerz powstaje
Zwiastun nr 3 2:15
Spektakularne zakończenie trylogii! "Mroczny Rycerz Powstaje" ponownie jednoczy wybitnego reżysera [url=http://www.filmweb.pl/person/Christopher.Nolan]Christophera Nolana[/url] i genialnego aktora [url=http://www.filmweb.pl/person/Christian.Bale]Christiana Bale'a[/url]. Osiem lat temu, po tym jak przyjmuje na siebie winę za śmierć Harveya Denta, okryty hańbą Batman ([url=http://www.filmweb.pl/person/Christian.Bale]Christian Bale[/url]) znika w tajemniczych okolicznościach. Wszystko się jednak zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się sprytna kocia włamywaczka ([url=http://www.filmweb.pl/person/Anne.Hathaway]Anne Hathaway[/url]) i bezwzględny szaleniec - Bane ([url=http://www.filmweb.pl/person/Tom+Hardy-57104]Tom Hardy[/url]). Terrorystyczne zamiary zamaskowanego Bane'a zmuszają Bruce'a do powrotu z wygnania i podjęcia ostatecznej walki o przetrwanie Gotham City… i Batmana. 2012-10-05T10:48:21 https://fwcdn.pl/webv/90/32/29032/batman_zak.29032.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/56/506756/mroczny_rycerz_powstaje___oficjalny_zwiastun_blu_ray_i_dvd__polskie_napisy_.vp9.1080p.webm
Mroczny Rycerz powstaje zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

boxoffice
$1 081 169 825 na świecie
$448 149 584 w USA
$633 020 241 poza USA
budżet
$250 000 000
na podstawie
David S. Goyer (materiały do scenariusza, historia) /
dystrybucja
Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio
Warner Bros. (przedstawia) / DC Comics / DC Entertainment / więcej
tytuł oryg.
The Dark Knight Rises
inne tytuły
T.D.K.R. (tytuł skrócony) Miedzynarodowe
The Dark Knight Rises: The IMAX Experience (wersja IMAX) USA
Arkham (tytuł roboczy) USA
Batman 3 (tytuł roboczy) USA
Gotham (tytuł roboczy) USA
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.