PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130913}

Mrok wszechświata

Dark Universe
3,5 35
ocen
3,5 10 1 35
Mrok wszechświata
powrót do forum filmu Mrok wszechświata

Kolejny zły film  

ocenił(a) film na 4

Myślałem, że to będzie coś ciekawszego, a film jednak trochę nudził. Jakaś grupka naukowców wynajmuje jakiegoś przewodnika i ruszają gdzieś na jakieś bagna i zarośla aby odnaleźć rozbity prom kosmiczny, którym leciał jakiś kosmonauta, który wcześniej zamienił się w potwora, ale oczywiście naukowcy nic o tym nie wiedzą i później czeka ich niemiła niespodzianka. Potwór wygląda jak jakiś przerośnięty i gruby Obcy właśnie z serii "Alien", a te zarośla, las i bagna przynoszą na myśl "Predatora". Tutaj jednak potwór nie krwawił zieloną krwią lecz pomarańczową. Szkoda, że głównie film dział się na Ziemi w tych zaroślach, bo liczyłem też, że będzie więcej scen w kosmosie, a taka była jedynie na początku filmu jak ten kosmonauta zamienia się w potwora.
Gdyby nie to, że film ma słabą muzykę i przez większość czasu jest nudny (akcja jest dopiero wtedy jak potwór atakuje) to może coś by z tego było. Wspomniana przez innych użytkowników filmwebu, którzy skomentowali ten film, scena z pancernikiem była oczywiście tak durna, że aż śmieszna. Jeśli chodzi o całokształt to spodziewałem się jednak czegoś naprawdę ciekawszego a zawiodłem się. Oceniam na 4/10.
Aha, no i były dwie sceny z gołymi cyckami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones