Film

Night and the City

1992 1 godz. 44 min.
6,2 1 024
oceny
6,2 10 1 1024
1 008
chce zobaczyć
{"id":"8128","linkUrl":"/film/Mroki+miasta-1992-8128","alt":"Mroki miasta","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/81/28/8128/7473325.2.jpg"}
Haffy Fabian z nowojorskiego Bronxu jest miernym adwokatem. Nie widząc szans na większe sukcesy w swoim zawodzie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Haffy Fabian z nowojorskiego Bronxu jest miernym adwokatem. Nie widząc szans na większe sukcesy w swoim zawodzie postanawia zostać promotorem walk bokserskich. Angażuje byłego boksera, Ala Grossmana. Wykorzystuje swoje znajomości i stara się zdobyć fundusze na zorganizowanie walk. Jego przyjaciółka Helen Nasseros, obiecuje mu pożyczkę. WHaffy Fabian z nowojorskiego Bronxu jest miernym adwokatem. Nie widząc szans na większe sukcesy w swoim zawodzie postanawia zostać promotorem walk bokserskich. Angażuje byłego boksera, Ala Grossmana. Wykorzystuje swoje znajomości i stara się zdobyć fundusze na zorganizowanie walk. Jego przyjaciółka Helen Nasseros, obiecuje mu pożyczkę. W zamian jednak żąda, aby jej załatwił zezwolenie na handel alkoholem. Zamierza bowiem porzucić męża, z którym prowadzi bar i otworzyć własny lokal. Znany promotor Boom Boom i mąż Helen dokładają wszelkich starań aby pokrzyżować plany Fabiana.

boxoffice
$6 202 756 w USA
studio
Penta Films / Tribeca Productions
tytuł oryg.
Night and the City
inne tytuły
Mroki miasta Polska
Więcej...
Film kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Zdjęcia do filmu kręcono od 4 listopada 1991 do 29 stycznia 1992 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film po ponad dwudziestu latach od premiery

  3geo ocenił(a) film na 6

  Czas płynie, a rola zagrana przez Roberta w tym filmie nadal mi się podoba. Zagrał ją w taki sposób, że zapada w pamięci - mojej pamięci.

 • NIE JESTEM ŻYDEM!

  SpoilerGirl

  NIE JESTEM ŻYDEM! - ten tekst pada przed 4 minutą filmu. Dzisiaj byłoby to nie do pomyślenia, żeby ktoś nie był żydem =) co film to słyszymy że ktoś jest żydem, albo zna żydów, choć nie ma to związku z czymkolwiek, ale musimy to usłyszeć!

 • Ma ktoś ten film?

  bella00

  Jak w temacie ma ktoś ten film albo chciaż napisy po polsku?

 • Dobry film 7/10.

  Kung_Fu_Master ocenił(a) film na 7

  Przede wszystkim De Niro, choć i sama fabuła jest trochę ciekawa. Jednak nie ma co ukrywać, że to głównie Bob przyciąga i gdyby nie on nie obejrzałbym tego filmu. I na pewno wiele bym nie stracił, bo to raczej film tylko dla fanów De Niro.

  • dość ciekawa rola De Niro

   ddamian19 ocenił(a) film na 7

   Film interesujący choć można było jeszcze coś z niego wyciągnąć. U mnie ma 8/10