PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 113
ocen
5,4 10 1 69113
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Ja obejrzałem nową Mumie i spodziewałem się szajsu bo ludzie plują na ten film niemiłosiernie a tu miłe zaskoczenie. Od pierwszej minuty film mnie zauroczył,po pierwsze czego ja się spodziewałem zaczynając oglądać film? Spodziewałem się zupełnie NOWEJ odmiany filmu o mumii bo poprzednie były średniawe i przewidywalne, nie zrozumcie mnie źle bardzo lubię starsze filmy o mumii i nawet co jakiś czas sobie oglądam na nowo ale jak pierwszy raz je oglądałem to wiedziałem czego się tam spodziewać, czyli 1.Walka na pustyni z mumią 2.szukanie sposobu na powstrzymanie mumii 3. Miłe zakończenie gdzie Główny bohater i Główna bohaterka kończą film pocałunkiem i ślubem, tak było w kazdej mumii. Po nowej spodziewałem się podobnego obrazu i juz po kilku minutach seansu wiedziałem ze to film zupełnie nowy i o wiele lepszy pod względem fabuły, nie pisząc spojlerów napiszę ze zakończenie Mumii to majstersztyk, normalnie cudo i nie rozumiem co się tak wszystkim nie podoba, chyba oczekiwali filmu typu indiana jones czy stara mumia ale jakby to tak miałoby wyglądać to byłby to odgrzewany kotlet i dopiero wtedy leciałby hejt nie z tej ziemi. Dam radę dla tych co nie oglądali. NIE CZYTAJCIE BZDUR CO TU WYPISUJĄ I BIERZCIE SIĘ ZA OGLĄDANIE WYRÓBCIE SOBIE SWOJĄ WŁASNĄ OPINIE O MUMII, ja na szczęście unikam wszelakich opinii i forum o filmach co mam oglądać bo juz nie raz ktoś mi obrzydził dobry film.

PS. Teraz czekam na 2 film mam nadzieje ze będzie kontynuacja

Adi323_filmweb

masz trochę racji. Casu Marzu też ma swoich zwolenników

ocenił(a) film na 8
Adi323_filmweb

100% racja .ja też czekam!

ocenił(a) film na 3
Adi323_filmweb

Jeśli lubisz oglądać filmy kompletnie nijakie, bez klimatu, bez dobrze wykreowanych postaci które wzbudzają jakiekolwiek emocje u widza, bez interesującej historii, bez zwrotów akcji, bez dobrego humoru i bez emocjonujących przygód za to z mnóstwem CGI to jest to film dla ciebie.

komarrek27

powiedz mi jeszcze ze końcówka mumii jest nijaka, bez klimatu i bez interesującej historii. Ja mam wrazenie ze oglądaliśmy 2 odmienne filmy ale nic, kazdy ma swoje gusta i nie ma co się spierać w tym temacie. ja np. oglądam tylko filmy-seriale amerykańskie i brytyjskie a z pozostałych krajów to nie lubie a wręcz nienawidzę i nawet 1 sekundy bym nie wytrzymał przy ekranie. Nie lubię tylko jednej rzeczy. Taki typowy Janusz obejrzy jakiś film, nie spodoba mu się i musi on wszędzie mówić zeby tego filmu nie oglądać bo on jest taki i owaki i normalni ludzie słuchają się takiego niedorozwoja. Dlatego staram się skłonić ludzi do wyrabiania własnych opinii na temat filmów nie słuchając jakiś kretynów, bo ja sam wielokrotnie nie obejrzałem kilka dobrych (dla mnie) filmów bo ktoś wszędzie pisał ze gniot i dno i wodorosty. PS. Ta wiadomość o Januszach to nie było do ciebie tylko tak ogólnie o wszystkich

ocenił(a) film na 3
Adi323_filmweb

Końcówka mumii jest nijaka, bez klimatu i interesującej historii. Wręcz można się zastanawiać ile razy już to widziałem. SPOJLER Od początku filmu byłem pewien na 99% że zarówno główny bohater jak i pani archeolog będą żyli. Jedyne co było dość oryginalne (i moim zdaniem głupie, baaardzo głupie) to że facet w którego ciało wszedł bóg, porównywany w filmie do szatana, wcale się nie zmienił i nadal się kontrolował więc pojechał sobie na poszukiwanie przygód. Normalnie w filmach taka sytuacja jest opisywana jako koniec świata ale nie tutaj, tutaj jest wszystko ok. Nie bawiłem się na filmie ani przez chwilę, nie los bohaterów nie zainteresował mnie ani przez chwilę.Najwyraźniej oglądałeś inny film, inny niż większość ludzi na tym forum czy jakimkolwiek innym gdzie ocenia się filmy.

komarrek27

Mi to wyglądało tak jakby on ledwo go kontrolował i wydaje mi się ze jak jest on (ten bóg w jego ciele) przy innych ludziach to wtedy się budzi i stara się pozyskać kontrole nad ciałem. i pod koniec filmu nie pokazali jego twarzy więc spodziewam się ze ten główny bohater jest zapewne jakoś oszpecony czy na wpółprzebudzony

ocenił(a) film na 4
Adi323_filmweb

Ostatnie 20 min przewinąłem. Zyskałem dzięki temu trochę życia :)
Obok Alien Covenant największe rozczarowanie roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones