PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734488}
7,8 370
ocen
7,8 10 1 370

Mushishi Zoku Shō: Suzu no Shizuku
powrót do forum filmu Mushishi Zoku-Shō: Suzu no Shizuku

Premiera(?)

ocenił(a) film na 8

Premiera była w maju 2015. Słyszałem, że ogółem ma być dostępna dopiero w listopadzie (bodajże również tego roku). Ktoś to potwierdzi? A może ma lepsze info?

użytkownik usunięty
ZielonyKokos

W dyskusji na MAL ktoś wspomniał coś o końcu tego miesiąca, ale w sumie nie wiem skąd to wziął. Oby miał rację :P
http://myanimelist.net/forum/?topicid=1393938

użytkownik usunięty

Już jest. Do znalezienia bez problemu na stronach z torrentami, jest też polskie tłumaczenie na animesub.info.

ZielonyKokos

http://anime-odcinki.pl/anime/mushishi-zoku-shou-suzu-no-shizuku proszę :)

ocenił(a) film na 8
ZielonyKokos

Wielkie wam dzięki za odpowiedź! Czas zakończyć jedną z moich ulubionych historii.. :)

użytkownik usunięty
ZielonyKokos

Co tu jest do zakończenia? Formuła serialu (mangi też) sprawiła, że to jest cały czas otwarta historia. Nie ma początku, nie ma też zakończenia. Nawet chronologii za bardzo nie ma.
Ale to takie moje czepianie się, jestem upierdliwcem z natury :P Też się cieszę, że wreszcie mogłem to obejrzeć.

ocenił(a) film na 8

Hmm.. po prostu skoro miał to być ostatni rozdział zarówno mangi, jak i historii przedstawionej w anime, to spodziewałem się jakiegoś większego zakończenia. Ja też się akurat czepiam, bo zgadzam się z Tobą, ale miałem nieco inne wyobrażenie tego filmu.

użytkownik usunięty
ZielonyKokos

Też miałem trochę inne wyobrażenie, jak zobaczyłem zapowiedź "Mushishi Movie", to myślałem, że to będzie normalny film pełnometrażowy. A okazało się, że to taki bardziej special, jak Hihamukage.

ocenił(a) film na 8
ZielonyKokos

A ja generalnie byłem wręcz pewien jakie będzie zakończenie :)
Poziom trzymało pierwszego sezonu i 2 połowy 2, czyli bardzo dobry. Tła były przepiękne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones