PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870357}
5,5 1 166
ocen
5,5 10 1 1166
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności
powrót do forum filmu Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 4

dobrze, bo w kinie, ale źle, bo z dziećmi i na czymś tak powszednim, jedno oko oglądało obrazy, drugie dzieci, trzecie - te najważniejsze, odpowiedzialne za tę część przysadki mózgowej odpowiedzialnej za śmiech i wzruszenia - trochę podsypiało, niestety, raczej nie ze swojej winy..

ocenił(a) film na 4
Westernik

poza tym mam pewne wątpliwości co do niecnej, wątpliwej zgoła natury przemycania tak zwanych szlachetnych wartości, bo też nie wiem, czy oswajanie dzikich zwierząt, w tym wypadku koni, wpychanie dzieciom do głowy tego typu ideologii - że najpierw je oswoimy, potem uczynimy wolnymi, tak jakby przed oswajaniem wolnymi nie były - to najlepszy sposób na spędzanie wakacji..

ocenił(a) film na 4
Westernik

a, no i jestem zdumiony, że pośród bandy rzezimieszków koniokradów znalazło się aż dwóch przedstawicieli rasy czarnoskórej i nikt z tego powodu nie wyszedł jeszcze na ulicę - uciśnieni albo leżą w szpitalach albo nie oglądali albo są już sobą wybitnie zmęczeni albo coś się rzeczywiście zmienia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones