Myśl jak facet

Think Like a Man

2012 2 godz. 2 min.
6,7 37 376
ocen
6,7 10 37376
6 724
chce zobaczyć
{"type":"film","id":625623,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Think+Like+a+Man-2012-625623/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Myśl jak facet
  • Najpierw kobiety, dzięki książce, owijają sobie facetów wokół palca. Faceci to odkrywają i
    postanawiają się zemścić, po czym okazuje się że całą winą obarczeni są faceci.....
    To tak jakby oskarżyć tego co się bronił przy pobiciu.

  • Bilet95 nie zrozumiales filmu :D

  • Freddie To mi wytłumacz !

  • master_of_vinyl_donuts ocenił(a) ten film na: 8

    Bilet95 Jak dla mnie to tez nie zatrybiles sedna sprawy :)

  • master_of_vinyl_donuts To mi wytłumacz....

  • master_of_vinyl_donuts Rozumiem że brak odpowiedzi równa się z tym że moje spostrzeżenie jest jak najbardziej na miejscu.

  • Freddie Rozumiem że brak odpowiedzi równa się z tym że moje spostrzeżenie jest jak najbardziej na miejscu.

  • matiz1992 ocenił(a) ten film na: 8

    Bilet95 chodzi oczywiscie o to, że laski jak to laski grają i manipulują, nastepnie gdy wejdziesz w ich gre jesteś tym winnym . A tak serio to chodzi o to, że faceci byli nie szczerzy np kocham Cię zeby pojsc do łóżka z dziewczyna, no jednemu z nich na tym zależało. W momencie wypowiadania slow o tym oczywiscie nie myslal, ale dziewczyna myslala że to wszystko kłamstwo, zabawa uczuciami itd

  • matiz1992 "Nie miej pretensji do innych, gdy sam postępujesz podobnie"

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Kobieta jak mówi komuś kocham to tylko wtedy jak naprawdę to czuję i te słowa płyną z głębi serca,ale też nie doszukujmy się drugiego dna i nie każdy facet co świnia,co myśli maszyną na dole i zależy mu tylko na jednym.Trzeba trafić na właściwą osobę i po kłopocie:-)

  • Weronka90 Czyli historia, ze kobiety są idealne i bez skaz, i tylko faceci wszystko źle odbierają

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Kobiety też mają wady a być może są zbyt łatwowierne i zbyt szybko ulegają facetom ale na siłe nic poważnego nikt jeszcze nie zbudował;)

  • Weronka90 Czyli wady kobiet to te które są wywoływane przez mężczyzn, czyli wszystko się zgadza.

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 No tak bo faceci potrafią tylko naobiecywać gruszek na wierzbie,a potem znikają nagle i tłumaczą się brakiem czasu czy nadgodzinami w pracy to jak kobieta ma się wtedy nie złościć i nie wściekać:(?

  • Weronka90 Czyli tka jak pisałem "Czyli historia, ze kobiety są idealne i bez skaz, i tylko faceci wszystko źle odbierają".

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Ja nie jestem idealna bo kazdy ma wady tylko jak facet będzie sie bardziej staral to bedzie dobrze:-)

  • Weronka90 Ależ masz jedno twierdzenie, może i kobiety nie są idealne, ale wszystko wina złych facetów XD

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 To jakbyś się czuł gdyby kobieta mówiła Ci tylko piękne słowa,naobiecywała gruszek na wierzbie,a potem tlumaczyła się natłokiem obowiązków czy brakiem czasu na spotkania a przecież tak niedawno i ohoczo deklarowała Ci miłość?;)

  • Weronka90 https://youtu.be/Y7G5GgCQap0

    Bo kobiety nie manipulują XD
    Sorry, ale to wy w tym dominujecie. Panie z drugiej strony nic nie oferują, tylko i wyłącznie dają siebie do wielbienia. Wszystko ma się wam należeć.
    I tak jak pisałem. Panie są idealne tylko faceci mają problem.

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Shh tam nie dramatyzuj bo jak kobiecie zalezy to oddaje swe serce i dusze facetowi bezgranicznie tylko musi on na to zasłużyć i by z nami na dobre i złe bo każdą parę dotyka a kryzys ale jak to jest prawdziwa miłość to wszystko przetrwa:-)a dziś znaleźć faceta co nie ocenia książki po okładce i nie chcę się tylko zabawić graniczy z cudem niestety;-(

  • Weronka90 Kto tu dramatyzuje? Przecież to ty cały czas opowiadasz o hibiostwie pań, które to ciągle mają źle i wszystkiemu źli są faceci. XD
    No ale, przecież wy możecie wszystko bo jesteście idealne XD
    Kobieta odda swe życie i dusze, to ciekawe czemu zawsze przy katastrofach uciekały i kazały poświecić się swoim facetom XD A jak tego nie robili to źle i niemęscy.
    A gadka o tym, że ma zasłużyć, to żadna miłość tylko transakcja. Facet daje to i kobieta się odwdzięcza...
    To nie ma nic wspólnego z miłością.
    Tak samo jak uważanie, że najlepszym prezentem dal faceta będzie seks, bo to puste stworzenie nic więcej nie potrzebuje.
    Żadna miłość, tylko własne ja, albo raczej miłość do siebie, a facet ma się starać a w zamian nic...
    Taka prawda.
    Dziś znalezienie miłości u kobiety jest niemożliwe, wszystkie tylko liczą, że będą dostawać a same od siebie nic. Nie ma co się dziwić, że się polkami coraz mniej interesują, bo nic nie dają a zadają w zamian dając nic.

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Gdy kobieta jest atrakcyjna i inteligentna i ma rozum to każdy facet będzie się nią interesował ale nie każdy na nią zasluguje i facet powinien być wykształcony,niezależny bo dzis pełno maminsynków i dbać o kobietę jak o skarb a zazwyczaj kobieta daje z siebie 500% a facet 0.1% i to jeszcze z łaską spotka się raz w tygodniu,zadzwoni czy napiszę choć mieszka niedaleko mnie a tak trudno kupić kwiatka,zabrać na spacer,kawę czy szczerze ze mną porozmawiać a potem wychodzi szydło z worka że kręci z inną mężatką na boku ale przecież faceci muszą mieć zapewnione wrażenia non stop i szybko się nudzą nawet jak mają wyjatkową kobietę obok siebie i przychodzą po rozum do glowy jak jest za późno a jeśli mowa o łóżku to wy to traktujecie jako sport a nie sprawienie przyjemności kobiecie tylko sobie i kobieta jak już to robi to z miłości ale może czasem warto być samemu niż z drugim na siłę

  • Weronka90 Czyli typowo, o super kobietę każdy będzie zabiegał, ale o faceta już żadna. Kobieta nic z siebie nie daje, bo niby co? Pozwala na seks :D to jest to wasze 500%. Tylko facet ma kupować, przyjeżdżając, głaskać, kupić kwiaty.... i to jest ten 0,1%.
    A pani za sam fakt, że jest, już jest 500%.
    Hipergamia kobiet to fakt, ale jest niepoprawny politycznie.
    Umiesz tylko wyliczać co ma facet robić i jaki być, a kobieta nie musi nic, wystarczy że jest panią i władczynią. Wystarczy, że jest "atrakcyjna i inteligentna" szkoda, że wszystkie się za takie uważają.
    Widzę, że ciebie idealną, już któryś opuścił, bo nie zadowolił się tym, że może służyć tobie.

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 A nie samym sexem żyją faceci i też nie chodzi o to by tylko leżeć i czekać aż partner zrobi całą robotę,bo rutyna zabija związek,a warto eksperymentować póki jest się młodym,silnym by móc coś wspominać na starość:-)Bo jakby facet przeżył sado maso to może by inaczej podchodził do kobiety:DA kobieta też ma się starać robić niespodzianki,zachwycać wyglądem,przyrzadzaniem jedzenia,proponowaniem randek i isc na kompromis,bo rozumiem każdy facet ma pracę,swe obowiązki ale skoro kocha i mu zależy to znajdzie czas choć raz w tygodniu na spontaniczną randkę nie tylko w łóżku;))?

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Służyć to można niewolnikowi a nie fajnej kobiecie bo większość szuka sponsora co za sex wymaga diamentów,willi z basenem,zagranicznych podróży i escesów w łóżku najlepiej z 5 na raz a ja tego nie oczekuję i najważniejsze by facet był niezależny bo mnie nie musi nikt utrzymywać ani ja też nikogo nie zamierzam może że zdarzyłby się tragiczny wypadek ale zawsze każdy ma jakieś zabezpieczenie w razie w:)

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 A nikt idealny nie jest ale zawsze możemy być ideałem dla ukochanej osoby tylko przykre że faceci starają i zabiegają o nas na początku znajomości a potem ich zapał się wypala i nie są już tacy romantyczni,czuli i szczerzy jak na początku;(

  • Weronka90 Nie ma co się dziwić, skoro nic nie dajecie w zamian.

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Ja zawsze daje i to 500% bo nie wystarczy piękny wygląd i inteligencja a mądre i konkretne czyny które przyciągną i zatrzymają przy mnie faceta na stałe;)

  • Weronka90 Raczej nie, zważywszy na to, że tylko facet ma według ciebie robić to i to, a kobieta: "kobieta jest atrakcyjna i inteligentna i ma rozum to każdy facet będzie się nią interesował".

  • Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

    Bilet95 Kobieta musi wiedzieć jak tego rozumu używać i też nie wszyscy do siebie pasują a warto zapewnić mężczyźnie bezpieczeństwo,pomoc,wierność,oddać swe serce i dusze i od zawsze wiadomo że o związek mają dbać dwie strony by drugim nie manipulować,nie naciskać,nie krzyczeć i iść na kompromis oraz mieć do siebie szacunek a powinno być ok bo w końcu na samym łóżku nie da się nic poważnego zbudować a jak kobieta rzuca się na faceta jak Reksio na szynkę to tym bardziej:D

  • Weronka90 Kobieta musi tylko wiedzieć jak myśleć? To umieją już nawet czterolatki. Wciąż jednak widzę tylko tanie stwierdzenia, o mężczyznach potrafiłaś wymienić całą masę co musi, a o paniach tylko kilka tanich stwierdzeń?
    Ciekawe jak mają zapewnić panom bezpieczeństwo i pomoc? Już nie mówiąc o oddaniu serca, jakieś duszy a wierność to podstawa związku... czyli w sumie te 500% to wykantowanie normy po przez którą oznacza, że ktoś jest w związku. XD XD XD XD