Myśl jak facet

Think Like a Man

2012 2 godz. 2 min.
6,7 37 376
ocen
6,7 10 37376
6 724
chce zobaczyć
{"type":"film","id":625623,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Think+Like+a+Man-2012-625623/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Myśl jak facet
  • Najpierw kobiety, dzięki książce, owijają sobie facetów wokół palca. Faceci to odkrywają i
    postanawiają się zemścić, po czym okazuje się że całą winą obarczeni są faceci.....
    To tak jakby oskarżyć tego co się bronił przy pobiciu.

• Bilet95 nie zrozumiales filmu :D

• Freddie To mi wytłumacz !

• master_of_vinyl_donuts ocenił(a) ten film na: 8

Bilet95 Jak dla mnie to tez nie zatrybiles sedna sprawy :)

• master_of_vinyl_donuts To mi wytłumacz....

• master_of_vinyl_donuts Rozumiem że brak odpowiedzi równa się z tym że moje spostrzeżenie jest jak najbardziej na miejscu.

• Freddie Rozumiem że brak odpowiedzi równa się z tym że moje spostrzeżenie jest jak najbardziej na miejscu.

• matiz1992 ocenił(a) ten film na: 8

Bilet95 chodzi oczywiscie o to, że laski jak to laski grają i manipulują, nastepnie gdy wejdziesz w ich gre jesteś tym winnym . A tak serio to chodzi o to, że faceci byli nie szczerzy np kocham Cię zeby pojsc do łóżka z dziewczyna, no jednemu z nich na tym zależało. W momencie wypowiadania slow o tym oczywiscie nie myslal, ale dziewczyna myslala że to wszystko kłamstwo, zabawa uczuciami itd

• matiz1992 "Nie miej pretensji do innych, gdy sam postępujesz podobnie"

• Weronka90 ocenił(a) ten film na: 5

Bilet95 Kobieta jak mówi komuś kocham to tylko wtedy jak naprawdę to czuję i te słowa płyną z głębi serca,ale też nie doszukujmy się drugiego dna i nie każdy facet co świnia,co myśli maszyną na dole i zależy mu tylko na jednym.Trzeba trafić na właściwą osobę i po kłopocie:-)

• Weronka90 Czyli historia, ze kobiety są idealne i bez skaz, i tylko faceci wszystko źle odbierają

Bilet95 Kobiety też mają wady a być może są zbyt łatwowierne i zbyt szybko ulegają facetom ale na siłe nic poważnego nikt jeszcze nie zbudował;)

• Weronka90 Czyli wady kobiet to te które są wywoływane przez mężczyzn, czyli wszystko się zgadza.

Bilet95 No tak bo faceci potrafią tylko naobiecywać gruszek na wierzbie,a potem znikają nagle i tłumaczą się brakiem czasu czy nadgodzinami w pracy to jak kobieta ma się wtedy nie złościć i nie wściekać:(?

• Weronka90 Czyli tka jak pisałem "Czyli historia, ze kobiety są idealne i bez skaz, i tylko faceci wszystko źle odbierają".

Bilet95 Ja nie jestem idealna bo kazdy ma wady tylko jak facet będzie sie bardziej staral to bedzie dobrze:-)

• Weronka90 Ależ masz jedno twierdzenie, może i kobiety nie są idealne, ale wszystko wina złych facetów XD

Bilet95 To jakbyś się czuł gdyby kobieta mówiła Ci tylko piękne słowa,naobiecywała gruszek na wierzbie,a potem tlumaczyła się natłokiem obowiązków czy brakiem czasu na spotkania a przecież tak niedawno i ohoczo deklarowała Ci miłość?;)

• Weronka90 https://youtu.be/Y7G5GgCQap0

Bo kobiety nie manipulują XD
    Sorry, ale to wy w tym dominujecie. Panie z drugiej strony nic nie oferują, tylko i wyłącznie dają siebie do wielbienia. Wszystko ma się wam należeć.
    I tak jak pisałem. Panie są idealne tylko faceci mają problem.

Bilet95 Shh tam nie dramatyzuj bo jak kobiecie zalezy to oddaje swe serce i dusze facetowi bezgranicznie tylko musi on na to zasłużyć i by z nami na dobre i złe bo każdą parę dotyka a kryzys ale jak to jest prawdziwa miłość to wszystko przetrwa:-)a dziś znaleźć faceta co nie ocenia książki po okładce i nie chcę się tylko zabawić graniczy z cudem niestety;-(

• Weronka90 Kto tu dramatyzuje? Przecież to ty cały czas opowiadasz o hibiostwie pań, które to ciągle mają źle i wszystkiemu źli są faceci. XD
    No ale, przecież wy możecie wszystko bo jesteście idealne XD
    Kobieta odda swe życie i dusze, to ciekawe czemu zawsze przy katastrofach uciekały i kazały poświecić się swoim facetom XD A jak tego nie robili to źle i niemęscy.
    A gadka o tym, że ma zasłużyć, to żadna miłość tylko transakcja. Facet daje to i kobieta się odwdzięcza...
    To nie ma nic wspólnego z miłością.
    Tak samo jak uważanie, że najlepszym prezentem dal faceta będzie seks, bo to puste stworzenie nic więcej nie potrzebuje.
    Żadna miłość, tylko własne ja, albo raczej miłość do siebie, a facet ma się starać a w zamian nic...
    Taka prawda.
    Dziś znalezienie miłości u kobiety jest niemożliwe, wszystkie tylko liczą, że będą dostawać a same od siebie nic. Nie ma co się dziwić, że się polkami coraz mniej interesują, bo nic nie dają a zadają w zamian dając nic.

Bilet95 Gdy kobieta jest atrakcyjna i inteligentna i ma rozum to każdy facet będzie się nią interesował ale nie każdy na nią zasluguje i facet powinien być wykształcony,niezależny bo dzis pełno maminsynków i dbać o kobietę jak o skarb a zazwyczaj kobieta daje z siebie 500% a facet 0.1% i to jeszcze z łaską spotka się raz w tygodniu,zadzwoni czy napiszę choć mieszka niedaleko mnie a tak trudno kupić kwiatka,zabrać na spacer,kawę czy szczerze ze mną porozmawiać a potem wychodzi szydło z worka że kręci z inną mężatką na boku ale przecież faceci muszą mieć zapewnione wrażenia non stop i szybko się nudzą nawet jak mają wyjatkową kobietę obok siebie i przychodzą po rozum do glowy jak jest za późno a jeśli mowa o łóżku to wy to traktujecie jako sport a nie sprawienie przyjemności kobiecie tylko sobie i kobieta jak już to robi to z miłości ale może czasem warto być samemu niż z drugim na siłę

• Weronka90 Czyli typowo, o super kobietę każdy będzie zabiegał, ale o faceta już żadna. Kobieta nic z siebie nie daje, bo niby co? Pozwala na seks :D to jest to wasze 500%. Tylko facet ma kupować, przyjeżdżając, głaskać, kupić kwiaty.... i to jest ten 0,1%.
    A pani za sam fakt, że jest, już jest 500%.
    Hipergamia kobiet to fakt, ale jest niepoprawny politycznie.
    Umiesz tylko wyliczać co ma facet robić i jaki być, a kobieta nie musi nic, wystarczy że jest panią i władczynią. Wystarczy, że jest "atrakcyjna i inteligentna" szkoda, że wszystkie się za takie uważają.
    Widzę, że ciebie idealną, już któryś opuścił, bo nie zadowolił się tym, że może służyć tobie.

Bilet95 A nie samym sexem żyją faceci i też nie chodzi o to by tylko leżeć i czekać aż partner zrobi całą robotę,bo rutyna zabija związek,a warto eksperymentować póki jest się młodym,silnym by móc coś wspominać na starość:-)Bo jakby facet przeżył sado maso to może by inaczej podchodził do kobiety:DA kobieta też ma się starać robić niespodzianki,zachwycać wyglądem,przyrzadzaniem jedzenia,proponowaniem randek i isc na kompromis,bo rozumiem każdy facet ma pracę,swe obowiązki ale skoro kocha i mu zależy to znajdzie czas choć raz w tygodniu na spontaniczną randkę nie tylko w łóżku;))?

Bilet95 Służyć to można niewolnikowi a nie fajnej kobiecie bo większość szuka sponsora co za sex wymaga diamentów,willi z basenem,zagranicznych podróży i escesów w łóżku najlepiej z 5 na raz a ja tego nie oczekuję i najważniejsze by facet był niezależny bo mnie nie musi nikt utrzymywać ani ja też nikogo nie zamierzam może że zdarzyłby się tragiczny wypadek ale zawsze każdy ma jakieś zabezpieczenie w razie w:)

Bilet95 A nikt idealny nie jest ale zawsze możemy być ideałem dla ukochanej osoby tylko przykre że faceci starają i zabiegają o nas na początku znajomości a potem ich zapał się wypala i nie są już tacy romantyczni,czuli i szczerzy jak na początku;(

• Weronka90 Nie ma co się dziwić, skoro nic nie dajecie w zamian.

Bilet95 Ja zawsze daje i to 500% bo nie wystarczy piękny wygląd i inteligencja a mądre i konkretne czyny które przyciągną i zatrzymają przy mnie faceta na stałe;)

• Weronka90 Raczej nie, zważywszy na to, że tylko facet ma według ciebie robić to i to, a kobieta: "kobieta jest atrakcyjna i inteligentna i ma rozum to każdy facet będzie się nią interesował".

Bilet95 Kobieta musi wiedzieć jak tego rozumu używać i też nie wszyscy do siebie pasują a warto zapewnić mężczyźnie bezpieczeństwo,pomoc,wierność,oddać swe serce i dusze i od zawsze wiadomo że o związek mają dbać dwie strony by drugim nie manipulować,nie naciskać,nie krzyczeć i iść na kompromis oraz mieć do siebie szacunek a powinno być ok bo w końcu na samym łóżku nie da się nic poważnego zbudować a jak kobieta rzuca się na faceta jak Reksio na szynkę to tym bardziej:D

• Weronka90 Kobieta musi tylko wiedzieć jak myśleć? To umieją już nawet czterolatki. Wciąż jednak widzę tylko tanie stwierdzenia, o mężczyznach potrafiłaś wymienić całą masę co musi, a o paniach tylko kilka tanich stwierdzeń?
    Ciekawe jak mają zapewnić panom bezpieczeństwo i pomoc? Już nie mówiąc o oddaniu serca, jakieś duszy a wierność to podstawa związku... czyli w sumie te 500% to wykantowanie normy po przez którą oznacza, że ktoś jest w związku. XD XD XD XD