PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558710}

Myśliwy

Shekarchi
5,3 856
ocen
5,3 10 1 856
Myśliwy
powrót do forum filmu Myśliwy

Film naprawdę bardzo dobry, trzymający do końca w napięciu, do tego ascetyczny. Oczywiście nie spodoba się on fanom kina wartkiej akcji made in Hollywood, bo to nie ta liga. Ale film z każdą minuta buduje niesamowite napięcie i emocje. Mi w pewnym sensie skojarzył się on z Essential Killing, ale wg mnie bije dzieło Skolimowskiego na głowę.

ocenił(a) film na 4
COSTA_3

Całkowicie się z Tobą nie zgadzam, Film wręcz nieprawdopodobnie nudny, dodatkowo źle zagrany, nie budujący ani grama emocji, trącący straszną amatorszczyzną. Ciekawy dla mnie był jedynie świat przedstawiony w filmie Krajobrazy miejskie oraz leśne Iranu całkowicie zmieniają in plus moje pojmowanie na temat klimatyczny tego Kraju, To jedyny powód dla którego warto film zobaczyć.

Morison

Masz dużo racji. Lubie niszowe kino, ale ten film był po prostu słaby. Fabłułę tego filmu można opisać w 3 zdaniach, dlaczego? Bo prawie nie istnieje. Gra aktorka nie najwyższych lotów. Nawet nie wiecie jak bardzo chciałem zajrzeć w duszę głównego bohatera i poczuć jego emocje, strach, niepewność. Jednak dupa z tego wyszła. Aktor przec cały film miał cały czas tą samą minę, kompletnie zero mimiki twarzy.
Essential Killing wypada dużo lepiej.

niemy_apostol

Ale o jakich emocjach mówisz ?? Pisząc o braku mimiki i nie pokazywaniu emocji można mieć wrażenie że zacząłeś oglądać film od ~60 minuty ;) bowiem przez tyle czasu jest widzowi prezentowana sylwetka głównego bohatera...

5I5

5I5, oglądałem film dwa razy, a nie od 60 minuty jak sugerujesz.
Jeśli Ty się wczułeś w kreację głównego aktora to jesteś mistrzem. Ja w ogóle tego filmu nie czuję przez angaż do produkcji bardzo słabych aktorów.

niemy_apostol

nie sugeruje tylko napisałem że można mieć takie wrażenie ;)
nie wczułem się w kreację bo tam nie ma w co się wczuwać... wszystko jest podane na tacy... już na samym początku otrzymujemy informacje o pobycie bohatera w więzieniu i jego hobby (polowanie), jak by tego było mało dodatkowo widząc jak się on zachowuje otrzymujemy introwertyka jak nie z urodzenia to na skutek życiowych doświadczeń u którego na próżno szukać uzewnętrznienia jakichkolwiek emocji :) człek jest zamknięty w sobie, wie że może liczyć tylko na siebie a każdą bezradność (zmiana w pracy) tłumi w środku :) jedyne co go utrzymuje przy życiu to rodzina...

5I5

To o czym piszesz to fakty z życia głównego bohatera, a mi chodzi o postać wykreowaną przez aktora. Wszystko pięknie i ładnie ale facet nie umiał zagrać swojej roli.

ocenił(a) film na 3
COSTA_3

chyba szukasz czekolady w toalecie... na siłę. Z całego filmu tylko ostatnia scena była dobra, reszta nie nadaje się do oglądania, a zachwycanie się ujęciami jak koleś chodzi po fabryce samochodów jest "lekko" naciągane

COSTA_3

O jakim Ty napięciu mówisz? Film był nudny. Więcej emocji wywołuje nocna jazda komunikacją miejską. W tym filmie wydarzyły się tylko trzy rzeczy. Ale trudno się dziwić jak podobał Ci się "Essential Killing"

ocenił(a) film na 4
gogger_pl

GNIOT GNIOT GNIOT!!!

ocenił(a) film na 7
krzlew

no jak "jackass" ma u ciebie 10/10 nie dziwne że tak oceniasz...nie rozumiem tylko po co się męczyłeś i oglądałes.

ocenił(a) film na 7
krzlew

"Rzeź" Polańskiego ma u ciebie 1/10????

ocenił(a) film na 4
ftw_2

Na Rzeżi spałem pajacyku.

ocenił(a) film na 7
krzlew

Przez sen trudno jest coś oceniać:-)Rozumiem Twoje rozczarowanie jeżeli myślałeś,że "Rzeź" to kolejny film z gatunku "piła" itp.,a po" myśliwym" spodziewałeś się kina akcji.Też bym sie wqrwił.A z pajacykiem przesadziłeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones