1 godz. 50 min.
7,6 9 524
oceny
7,6 10 9524
8 082
chce zobaczyć
6,7 11
ocen krytyków
{"rate":6.7272725,"count":11}
{"type":"film","id":7949,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mystery+Train-1989-7949/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mystery Train
  • nephilim_718 ocenił(a) ten film na: 8

    słucham sobie teraz Blue Moon-Elvis Presley z youtube, alles klar, pije szampana juz chyba 3ci kielon, z poczatku nie wiedziałem jak podejść do Jarmucha przeto mój pierwszy jego film obejrzany, zacząłem od srodka twórczości, dostał za ten film nagrodę w Cannes czy coś. Pierwsza historia, początek filmu leciał i leciał nie wiedziałem czy się rozkręci, wreszcie im więcej luzu, zero interpretacji, po prostu hipno lepiej podziałała aż pod koniec zacząłem z uśmiechem na twarzy oglądać resztę filmu, chyba teraz za każdym razem będę pić do filmów Jarmuscha :) Prócz tego dodam jeszcze że podobała mi się gra świateł, ruchy kamer i młoda japonka :) pozdraWIAM%%

  • pi_kawka ocenił(a) ten film na: 8

    nephilim_718 Nie ukrywam,że 3 lekkie piwa, zimne, w upalną noc, były niezbędnym dodatkiem do Mystery. Ty człowieku zrozumiałeś, o co w tym filmie chodzi.... o senną atmosferę prowincjonalnego miasta, któremu przyglądamy się razem z bohaterami i tak jak oni robimy różne uprzyjemniające życie rzeczy. Dziwny, zabawny, senny i rozlużniający Jarmush. Warto obejrzeć.

  • nephilim_718 Dokładnie tak oglądałam Kochankowie umierają ostatni... bardzo mi się podobał. Na zmianę leciał film i Spotify :) Właśnie Tak ogląda się filmy tego reżysera.