PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=894}
7,8 59 907
ocen
7,8 10 1 59907
8,1 40
ocen krytyków
Nóż w wodzie
powrót do forum filmu Nóż w wodzie

Nóż w wodzie

ocenił(a) film na 4

Nie no żeby szarobiały film był asz tak wysoko !!!! , skandal !!!!

ocenił(a) film na 8
Jezykoznawca

A taki głupol jak ty miał prawo się wypowiadać !!!! , skandal !!!!

Jezykoznawca

nie ma znaczenia czy film jest szarobialy czy różowozielony, ale fakt na 2 miejsce w top 100 polska to chyba nie zasługuje

ocenił(a) film na 10
Leon_B_Fink

Jest to jeden z 20 najwybitniejszych polskich filmów więc może być na filmwebie na drugi miejscu.Jak najbardziej genialny film.

ocenił(a) film na 9
Iluvatar

z całym szacunkiem dla "Forresta Gumpa", a nawet dla "Leona zawodowca", główni bohaterowie tych filmów nie mogli się pochwalić zbyt wysokim ilorazem inteligencji, nic więc dziwnego, że powyzsi użytkownicy przybrali tutaj właśnie ich imiona

Marcineusz_Zet

uważam że jest to film wybitny, ale moim zdaniem na 2 miejsce nie zasługiwal, teraz (#51) uważam że jest za daleko, zdecydowanie powinien być w pierwszej dwudziestce

Marcineusz_Zet

ps nie jestem żaden zawodowiec tylko Leon, a moje imię chyba nie świadczy o inteligencji co ?

ocenił(a) film na 7
Jezykoznawca

jak nie lubicie szarobialego, bo to skandaliczne kolory przeciez, to radze obejrzec "liste shindlera" ktora jest duzo wyzej w rankngu. Po jej ogladnieciu to chyba telewizor przez okno wyrzucicie.
pozdrawiam wszystkich milosnikow rozowo-pomaranczowych filmow.

ocenił(a) film na 9
Jezykoznawca

czasami az sie dziwie, jak ludzie tak głupi potrafia obsłuzyc komputer i nawet forum internetowe, hehe :) "szarobiały tak wysoko" dobre sobie. :) czemu ludzie wciaz mysla, ze sztuka filmowa polega na efeksch specjalnych, kolorach i innych pierdołach? Liczy sie treść - nie forma! takie jest załozenie całej kinematografi i ogolnie - SZTUKI! Tak, to jest czesc sztuki własnie! I ma ona niesc przesłanie i doznania estetyczne! Sztuka to nie pokaz efektów... eh dobra , bo szkoda klawiatury. pozdrawiam normlanych ludzi

Szajbus___lounge_act_myl

"Liczy sie treść - nie forma! takie jest załozenie całej kinematografi i ogolnie - SZTUKI!"
o matko, oczywiście, że forma się liczy. popatrz chociażby na postmodernistyczne kino - przecież tam wielki nacisk kładzie się właśnie na zabawę formą. filmy typu "kill bill", które nie mają w rzeczywistości głębokiej treści czy rewelacyjnej fabuły, stają się majstersztykami ze względu na formę. surrealistyczne kino lyncha czy polańskiego także wykorzystuje możliwości techniczne, aby nadać filmowi większą wartość. naprawdę tego nie widzisz?

a tak w ogóle to urocza prowokacja z tym szarobiałym :) nie wiem, gdzie sie podziały dystans i poczucie humoru ludzi. wasze odpowiedzi na tego posta są przerażające.

pozdr.

ocenił(a) film na 9
oleska

no fakt, przyznaje racje. mysle ze chciałem to troszke inaczej ujac. Wiadomo, ze film ma powinnien byc dobry pod wzgledem formy i tresci. No w kazdym razie "nóz w wodzie" spełnia te wymaganie wiec nie ma co sie wykłócac.

pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jezykoznawca

Szczerze mówiąc drugi raz na tym forum widzę identyczną wypowiedź tego użytkownika. I drugi raz widzę wypowiedzi kretynów, którzy dali się nabrać na tak marną prowokację. Nie wstyd wam? Ehh...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
pierwszy_wolny_login

widzisz panie homofobie? i kto sie dał nabrac na nędzna prowokacje? nie wstyd Ci? hehe

Szajbus___lounge_act_myl

Podoba mi się to - znowu się dam nabrać. Dlaczego zaraz 'homofobie'? Przepraszam jeśli obraziłem Twoje uczucia, ale powiedz mi chociaż co Cię tak obraziło - nie chcę tego błędu popełnić w przyszłości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szajbus___lounge_act_myl

Rany Julek, ludzie! Nie kumacie ani nie widzicie ze to byla na was taka podpucha:D zenada. zreszta, kto mowi na czarno-biale filmy szaro-biale... Ojej lol

ocenił(a) film na 10
Jezykoznawca

NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAC ! PRZECIEŻ TO MARNA PROWOKACJA ! NIE MOŻLIWE ŻEBY CZŁOWIEK UMIEJĄCY ZALOGOWAC SIĘ NA FILMWEBIE MÓGŁ PISAC TAKIE BZDURY. UDAM , ŻE TEGO NIE CZYTAŁEM. A CO JEŻELI ON NIE ŻARTUJE...?

KORSZUL

Nie karmić trolli! ;) nie dyskutujcie z idiotami bo najpierw sprowadzą Was do swojego poziomu a później pokonają doświadczeniem :D

cga

Czy ktoś się orientuje jaka to przystań na Mazurach w której cumował jacht z filmu "Nóż w wodzie"? Zmorą większości forum jest obrzucanie się inwektywami zamiast dzielić się opiniami. Widzę, że ten zwyczaj wszedł na Nasze forum . Szkoda bo było tak jakoś sympatycznie.

ocenił(a) film na 10
Jezykoznawca

n-ta , bardzo yntelygentna wypowiedz filmomana...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
kocham_zuzienke

Powiem tak aby zakończyć tą prowokację: lepsze czarno-białe arcydzieło Polańskiego niż kolorowa amerykańska szmira.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jezykoznawca

Nie no żeby szarobiały film był asz tak wysoko !!!! , skandal !!!!
świetne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones