PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608140}

Na głębinie

Djúpið
6,2 4 129
ocen
6,2 10 1 4129
5,2 5
ocen krytyków
Na głębinie
powrót do forum filmu Na głębinie

nudny

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie to bardzo nudny film, oglądałam go na 2 razy. Nie tego spodziewałam się czytając opis tego filmu. Cały czas na tym samym poziomie emocjonalnym, czyli właściwie żadnym. Poza tym to charakterystyczne kino skandynawskie - spokojne, stonowane, nawet barwy w filmie są "nijakie". Brak życia w tym filmie "katastroficznym". 3/10

ocenił(a) film na 7
Melissa86

To Islandia, nie Ibiza

ocenił(a) film na 3
edgemoon

Kompletnie nie zrozumiałaś/eś mojego komentarza.

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Czyżby? Co ci sie nie spodobało? Monotonia marznącego w morzu człowieka? Pewnie powinien był częsciej podskakiwac, albo chocby tweetowac. A może oniryzm islandzkich bohaterów filmowych? Sorry! Oni mają taki klimat! Kolorów chciałaś? A tu morze szare, a gwiazdy jeno białe i jak na zlośc, facet z białą mewą gada, a nie papugą kolorową.
Pamiętam, że kolorów w Titanicu było sporo, a w napięciu Szczęki trzymały, więc polecam.

ocenił(a) film na 8
Melissa86

Przyznaję rację - bez szybkich cięć, niewiele trupów, tylko jedna scena mordobicia (słaba - wcale krwi nie widać), zero strzelania, nikt nie wisi nad urwiskiem i nikomu bandziory nie porwały dzieciaka. A muzyka w ogóle nie wali po uszach. I na dodatek wcale nie przypomina żadnej znanej gry komputerowej. Po prostu NUDA. No ZERO schematu!

ocenił(a) film na 6
pkb_pl

i jeszcze ten Gulli taki mało atrakcyjny: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones