PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788228}

Na karuzeli życia

Wonder Wheel
5,9 15 331
ocen
5,9 10 1 15331
4,4 22
oceny krytyków
Na karuzeli życia
powrót do forum filmu Na karuzeli życia

Nie warto

ocenił(a) film na 3

Właśnie wróciłem z przed-premiery? i stwierdzam iż:
-Nudny, Oglądając film nie czeka się na nic, akcja po prostu się toczy, film jest mdły
-Postacie były irytujące, nie ciekawe
-Nie wiem co film miał pokazać...śmieszny ani rozrywkowy nie był, a zdecydowanie żadnych rozterek życiowych po nim nie miałem.
-Kończy się w sposób...jak cały film.. nudny.

Generalnie film pokazuje złe wybory 40 letniej kobiety...samo życie, nic szczególnego.

ocenił(a) film na 5
jyba

Nie zgodzę się. Dla mnie to miłe dla oka filmowe - niemal teatralne widowisko, które cieszy okiem ładnymi zdjęciami, spokojną atmosferą i akceptowalną historią. Nie jest to może film powalający na kolana, ale ja na pewno bawiłem się na nim lepiej niż na tych wszystkich komiksowych widowiskach :)

ocenił(a) film na 4
Indy_6

To prawda ładne zdjęcia, te zmiany kolorów, pod względem realizatorskim spoko, ale historia niestety nudna i mało angażująca

ocenił(a) film na 5
mario_ka

Fakt faktem, Allen miewał już lepsze filmy. Mimo wszystko uważam, że na pewno film jest lepszy niż zeszłoroczna Śmietanka :)

Indy_6

Śmietanka to komedia, ten film to dramat.

Oświeć mnie jakiego sposobu użyłeś aby sklasyfikować za pomocą lepszy/gorszy komedie i dramat?

ocenił(a) film na 8
Indy_6

Zgadzam się. Mam podobne odczucia. Zdjęcia,klimat epoki,fabuła i gra aktorska na imponującym poziomie. Kate Winslet kolejny raz udowodniła swój talent.

ocenił(a) film na 8
jyba

Ilu ludzi tyle opinii. Ja dla odmiany uważam,że ten właśnie film Allena był bardziej interesujący i godny zapamiętania niż wcześniejsze. Szanuję jednak cudze zdanie. Na tym polega różnorodność odczuć,do której każdy ma prawo i możliwość jej wyrażenia.

ocenił(a) film na 5
Mila1505

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 10
Indy_6

Dla mnie to dobry film,pokazujący życie.Świetnie zagrany przez Kate Winsled,Justina Tymberlanda i Belushi.Film na miano oskara jak i aktorstwo.

ocenił(a) film na 5
zanet851

Na Oscara nie ma żadnych szans, na nominacje również. Jest to po prostu dobry film, ale nie pod nagrody :)

ocenił(a) film na 10
Indy_6

Kate Winslet owszem na miano oskara.

ocenił(a) film na 5
zanet851

Niestety nie tym razem :)

ocenił(a) film na 10
Indy_6

Owszem tym razem.Świetnie zagrała ☺

ocenił(a) film na 5
jyba

"nie ciekawy" pisze się razem <3

Rongor

Traiiler był lepszy od filmu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones