PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34024}

Na moich ustach

Sur mes lèvres
7,0 1 982
oceny
7,0 10 1 1982
7,3 3
oceny krytyków
Na moich ustach
powrót do forum filmu Na moich ustach

Zaczyna się banalnie i akcja wciąga powoli, a na końcu robi sie thriller. Doskonały film świetnego
reżysera, aktorzy w swoich rolach też świetni, scenariusz przekonujący i nietuzinkowy. według
mnie mocne 7,5. Warto obejrzeć ten film sprzed ponad 10 lat bo takich filmów nie powstaje wiele.

ocenił(a) film na 9
ajron1960

Absolutnie zgadzam sie z Twoją recenzją... Niebanalne kino z naprawdę świetnymi kreacjami aktorskimi. Trudno o taki film w dzisiejszych czasach....:-/
Ocenilam 9/10, bo mnie zaskoczył ...:-)

ocenił(a) film na 8
ajron1960

To prawda, że takich filmów powstaje niewiele i z całą przyjemnością wpisuję śliczną ósemeczkę !!!

ocenił(a) film na 7
ajron1960

Dopiero wczoraj obejrzałam. Kurka moje pierwsze odczucie było takie: dwójka nieudaczników, lekkich brzydali , Paul wyglądał jak menel z lat 80ych, spotyka się w biurze i pewnie nawiąże nieudolny romans. A tu niespodzianka. Im dłużej na nich patrzyłam tym bardziej mi się podobali. Okazali się całkiem atrakcyjni fizycznie i umysłowo. Wciągnęłam się w ich relację, w sumie tak nieoczywistą, że na końcu zastanawiałam się czy Carla ucieknie z kasą. Naprawdę niezłe kino psychologiczne, dramatyczne i kryminalne.

gabi_2

Ale zrobiło mi się słodko ( nie cukrzyca ), kiedy po 7 latach od mojego komentarza czytam tak bliski mi uczuciowo wpis. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones