PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196416}

Na psa urok

The Shaggy Dog
5,7 9 192
oceny
5,7 10 1 9192
4,3 3
oceny krytyków
Na psa urok

Kolejna komedia z sympatycznym psem w roli głównej. Tym razem na ekranie zobaczymy owczarka collie brodatego o imieniu Coal, sympatycznego biało-szarego psa o długiej sierści, znanego z umiejętności szybkiego uczenia się i nieprzeciętnej inteligencji. Komedia opowiada o prawniku Davie Douglasie (Tim Allen), który bez reszty poświęca się pracy, ledwie zauważając swoją żonę (Kristin Davis) i dzieci. Dave zajmuje się teraz m.in. sprawą dotyczącą instytutu badawczego, w których prowadzone są eksperymenty na zwierzętach. Dave w czasie pobytu w instytucie zostaje zainfekowany szczepionką zmieniającą cechy genetyczne. Szczepionka jest ściśle tajna, stworzył ją doktor Kozak (Robert Downey Jr.), który zamierza ją wykorzystać do niecnych celów. Działanie szczepionki objawia się pewnej nocy. Dave zamienia się w... psa pasterskiego! Zmiana jednak nie jest ostateczna. Prawnik co jakiś czas powraca do swojej postaci, jednak wtedy też nie jest wolny od typowo zwierzęcych odruchów, co stwarza wiele zabawnych sytuacji. Nie jest zabawnie jednak, gdy Dave jako pies odkrywa, jak bardzo oddalił się od swojej rodziny. Chce za wszelką cenę to naprawić, chociaż teraz jego możliwości są ograniczone. Mężczyzna w ciele psa będzie musiał też stoczyć śmiertelny pojedynek z doktorem Kozakiem...

Wojtas
opis użytkownika

Prawnik Dave jest zawsze zajęty, poświęca się pracy przez co zaniedbuje swoją rodzinę. Dużo czasu zajmuje mu sprawa, która dotyczy instytutu badawczego, gdzie dokonuje się eksperymentów na zwierzętach. Podczas wizyty w laboratorium zostaje zainfekowany szczepionką, która zmienia cechy genetyczne i zamienia się w psa pasterskiego. Na jakiś czas znów przybiera ludzką postać, ale tylko po to by znów się stać psem. Kiedy obserwuje swoją rodzinę chce być lepszym mężem i ojcem. Ostatecznie musi jeszcze stoczyć pojedynek z doktorem Kozakiem, który stworzył szczepionkę i chce ją wykorzystać do swoich złych celów.

anne87
opis użytkownika

Remake filmu Disneya z 1959 roku, którego bohaterem był chłopiec zmieniający się w psa. We współczesnej wersji jego rolę przejmuje wzięty, agresywny prawnik Dave Douglas (Tim Allen). Podczas wizyty w laboratorium pełnym uwięzionych czworonogów, zostaje zainfekowany zmutowanym wirusem. Atak choroby powala go z nóg, dosłownie na 4 łapy - bo prawnik zmienia się w kudłatego owczarka. Tylko wyć!

Miss_Mrowa
opis użytkownika

Przygoda rozpoczyna się, gdy zapracowany, a co za tym idzie, zaniedbujący rodzinę zastępca prokuratora okręgowego Dave Douglas (Allen), podczas wizyty w instytucie badawczym przypadkowo zostaje zainfekowany ściśle tajnym serum. Preparat zmienia jego ciało, przekształcając Dave'a w ...psa pasterskiego! To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie pozwala mu ujrzeć swoją rodzinę z zupełnie nowej perspektywy. Teraz Dave nie pragnie niczego innego, jak stać się lepszym ojcem i mężem. Najpierw jednak musi powstrzymać demonicznego geniusza, twórcę szczepionki (Robert Downey Jr. - "Chaplin"), który chce wykorzystać ją do swych niecnych celów, a przede wszystkim, znaleźć jakiś sposób, by na zawsze powrócić do ludzkiej postaci.

opis dystrybutora dvd

Dave jest prawnikiem, który szybko rozwija swoje życie zawodowe. Nie ma jednak nic za darmo. I tak jest on blisko znacznego awansu ale coraz bardziej oddala się od swojej rodziny. Wtedy pojawia się pewien pies z Tybetu, który strasznie namiesza w jego dotychczasowym życiu. A wszystko za sprawą jednego, niewinnego ugryzienia, które spowodowało zmiany w organizmie Dave’a. Znaczne zmiany. Po ugryzieniu szanowany prawnik zaczyna się zachowywać jak pies, a czasami nawet się w niego zmienia. Można powiedzieć, że Dave stał się „psołakiem”.

MrShog
opis użytkownika

Film opowiada historię Dave'a Douglasa (Tim Allen), zawziętego prokuratora, który cały swój czas poświęca pracy zapominając o rodzinie. Dave zostaje ugryziony przez psa, przez co sam od czasu do czasu zmienia się w psa i nabiera psich cech, m.in. w zachowaniu. Jako pies, spędzając czas z rodziną, Douglas zaczyna rozumieć, że jest lepszym psem niż człowiekiem, zaczyna dostrzegać swoje błędy.

irka_polonia
opis użytkownika

Z Tybetu zostaje uprowadzony pies, który żyje już ponad 300 lat. Naukowcy z koncernu farmaceutycznego chcą dzięki genom tego psa wynaleźć lek na długowieczne życie. W całą tą historię jest zamieszany zastępca prokuratora, który zostaje ugryziony przez Shaggiego i sam pod wpływem emocji zamienia się w psa. Próbuje on ocalić życie zwierząt na, których jest testowany ten "cudowny" lek.

moni1411
opis użytkownika

Wiecznie zajęty prawnik, Dave Douglas (Tim Allen), na nic nie ma czasu, poświęcając się bez reszty pracy. Najbardziej pochłania go sprawa dotycząca instytutu prowadzącego eksperymenty na zwierzętach. W trakcie wizyty w laboratorium zostaje przypadkowo zainfekowany tajną szczepionką. Wzięty prawnik zmienia się w... psa pasterskiego. Obserwując z nowej perspektywy swoją rodzinę, zapragnie zostać lepszym ojcem i mężem oraz więcej czasu poświęcić rodzinie.

Krolowa_Agrafek
opis użytkownika

Do instytutu badawczego zostaje sprowadzony święty pies z Tybetu. Pracownicy laboratorium zamierzają wykorzystać go do stworzenia leku na długowieczność. Ich plany krzyżują nastoletnia Carly i jej chłopak. Chcąc chronić prawa zwierząt, zabierają czworonoga do domu. Ojciec dziewczyny, Dave Douglas, nie jest zachwycony obecnością nowego domownika. Jego niechęć potęguje się, gdy Shaggy zatapia w nim swoje zęby. Materiał genetyczny dostaje się do organizmu Dave'a, przemieniając go w psa. Aby odzyskać zaufanie zaniedbywanej dotąd rodziny, mężczyzna musi znaleźć sposób na przekazanie im, pod jaką jest postacią.

oliwka_w_smaku
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones