Film

For Keeps?

1988 1 godz. 30 min.
6,6 415
ocen
6,6 10 415
302
chce zobaczyć
{"id":"38804","linkUrl":"/film/Na+zawsze-1988-38804","alt":"Na zawsze","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/88/04/38804/6934114.2.jpg"}
Darcy Elliot i Stan Bobrucz zaplanowali już dokładnie swoją przyszłość. Darcy chce studiować na uniwersytecie w Winsconsin i współpracować jako dziennikarka z renomowanym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Darcy Elliot i Stan Bobrucz zaplanowali już dokładnie swoją przyszłość. Darcy chce studiować na uniwersytecie w Winsconsin i współpracować jako dziennikarka z renomowanym dziennikiem. Stan ubiega się o stypendium kalifornijskiej uczelni.Gdy Darcy stwierdza,że jest w ciąży,ich rodzice domagają się,by ją usunęła. Stan zawozi swąDarcy Elliot i Stan Bobrucz zaplanowali już dokładnie swoją przyszłość. Darcy chce studiować na uniwersytecie w Winsconsin i współpracować jako dziennikarka z renomowanym dziennikiem. Stan ubiega się o stypendium kalifornijskiej uczelni.Gdy Darcy stwierdza,że jest w ciąży,ich rodzice domagają się,by ją usunęła. Stan zawozi swą przyjaciółkę do szpitala. W gabinecie zabiegowym dziewczyna zmienia zdanie i na przekór wszystkim postanawia urodzić dziecko. Stan podziela jej poglądy,a ponieważ rodzice nie akceptują ich miłości,porzucają domy rodzinne i naukę.

boxoffice
$17 514 553 w USA
studio
TriStar Pictures (przedstawia) / ML Delphi Premier Productions
data produkcji
1988
tytuł oryg.
For Keeps?
inne tytuły
Na dobre? (tytuł telewizyjny) Polska
Na zawsze Polska
Maybe Baby (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Madison (Wisconsin, USA) i Winnipeg (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • uwielbiam ten film

  grozna_2 ocenił(a) film na 10

  mam słabość do filmów lat 80' . Film jest poruszający ;) wspaniały z super Molly Ringwald=) ( chyba najbardziej przegrana aktorka hollywood - odmowiła zagrania w pretty women czy uwierz w ducha.)

  5
  • ciekawy...

   alternatywa000 ocenił(a) film na 10

   troszke sielankowo przedstawiona wersja życia pseudodorosłych ludzi z problemem, jakim stało się wczesne roddzicielstwo...ale film ma w sobie coś...może happy end?;)

   1
   • Osoba, która dodała ten film do gatunku "komedia" musi wieść ciekawe życie skoro śmieje się z ludzkich tragedii. Nie sugerujcie się też przy wyborze tego filmu jego oceną - jest bardzo zawyżona!