PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123869}

A Moment to Remember

Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae
7,9 5 704
oceny
7,9 10 1 5704
Nae Meo ri Sok eui Ji woo gae
powrót do forum filmu Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae

Wszystkie hollywoodzkie romantyczne wypociny np. igraszki losu mogą się schować przed koreańskimi melodramatami. Film jest piękny, wciągający i wzruszający.. Dawno nie poruszył mnie tak bardzo jakiś film.

ocenił(a) film na 10
Julay

To fakt. Podpisuję się pod powyzszą opinią. Moim zdaniem genialny film

Julay

Przepiękny film o miłości opowiedziany prosto. A może to właśnie oto w tym wszystkim chodzi...

ocenił(a) film na 8
Julay

Najpiękniejszym filmem o miłości jest "Prawdziwy romans", ale ten też jest świetny. :)

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Rękami i nogami podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami! (oprócz wzmianki dotyczącej "prawdziwego romansu" bo tego nie widziałam)

ocenił(a) film na 8
korena

To obejrzyj, młoda damo! Na moje ryzyko!

ocenił(a) film na 9
Kung_Fu_Master

Skoro podobał wam się ten film to musicie obejrzec "Aein"

ocenił(a) film na 8
Ruby_in_Gold

Postaram się to jakoś zobaczyć. ;)

ocenił(a) film na 9
Kung_Fu_Master

jest dostepny na zalukaj albo ekino, do połowy z polskimi napisami potem angielskie. Nic nie ustepuje "a moment..." kung-fu-master masz na mysli ten "prawdziwy romans" z arquette?

ocenił(a) film na 8
Ruby_in_Gold

Dzięki, "zalukam" w wolnym czasie. Tak, chodzi mi o "Prawdziwy romans" Scotta - najlepszy film w temacie miłości.

Kung_Fu_Master

http://www.filmweb.pl/film/O-jik+Geu-dae-man-2011-630088 O ile jeszcze nie widziałeś :)

ocenił(a) film na 8
br4dpitt

Zapowiada się nieźle, obejrzę!

br4dpitt

Ja widziałam. Jest genialny - moim zdaniem nawet lepszy niż ten. Oba to wyciskacze łez, ale do tamtego mam sentyment.

Julay

Znasz inne tak dobre jakościowo produkcje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones