PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679}

Nagła śmierć

Sudden Death
6,4 10 305
ocen
6,4 10 1 10305
5,7 3
oceny krytyków
Nagła śmierć
powrót do forum filmu Nagła śmierć

Dobry film akcji, na wieczór relaksu ok

ocenił(a) film na 8
major_xx

Fakt, przypomina Szklaną, ale rzeczywiście dobry film! Właśnie dziś znowu leciał

ocenił(a) film na 8
major_xx

W pełni popieram!

ocenił(a) film na 7
major_xx

A ja szklanej jeszcze nie widziałem :P

van_der

Dobre.

ocenił(a) film na 7
jan_niezbedny0

Nie przejmuj się kiedyś to nadrobię.

ocenił(a) film na 8
van_der

Oj, nie wierzę:)

ocenił(a) film na 10
major_xx

Kurde człowieku Szklana pułapka to Szklana pułapka, a Nagła śmierć to Nagła śmierć.

ocenił(a) film na 8
arnie47

Nie, Nagła śmierć ma taki sam zamysł historii, jak Szklana pułapka - tu i tu porywają ważnych ludzi, ekipa zawodowców, jeden przypadkowy bohater,przetrzymywana rodzina itp itd... tylko dzieje się gdzie indziej. Nie wiem czy oglądałeś oba te filmy, bo wygląda na to, że nie

ocenił(a) film na 10
major_xx

To już wyjaśniam, że widziałem oba. Szklane pułapki wszystkie. Moim zdaniem to, że niektóre elementy fabuły są podobne nie znaczy, że wszystko jest zerżnięte jak w jakimś remaku. W Szklanej pułapce nie było żadnego meczu hokejowego (który bardzo urozmaicał film) i wielu innych pomysłów z Nagłej śmierci. Aczkolwiek oba filmy uwielbiam takie moje zdanie i nie lubię zasadniczo porównywać.

ocenił(a) film na 8
arnie47

Ale ja nie napisałem, ze to takie same filmy, tylko że opierają się na tym samych schemacie, bo tak jest jakbyśmy na to nie spojrzeli

ocenił(a) film na 10
major_xx

No schemat tak.

ocenił(a) film na 6
major_xx

Gdybym patrzył na schematy kina akcji, film dostał by ode mnie max 4. Bo każdy film akcji powiela schematy. Taka charakterystyka gatunku. Biorąc pod uwagę ten fakt, "Nagła śmierć" jest filmem niezłym, ze względu na inne czynniki. :) Co do zarzutu plagiatu Die Hard, dodałbym że późniejsza "Szklana Pułapka 5" tez zerżnęła ostatnią scenę z helikopterem z "Nagłej śmierci", tylko w "Pułapce" było więcej fajerwerków.

ocenił(a) film na 8
natan_

Tak, tak to działa

ocenił(a) film na 7
major_xx

Bardziej Ostatni skaut

major_xx

Widzę, że nie tylko ja zauważyłem te podobieństwa oglądając film.

ocenił(a) film na 8
Dziennik_Pokladowy

:) Pozdro!:)

major_xx

Fakt czasem przypomina Die hard 1 ale tam akcja była lepsza choć tutaj tak samo jest ale finał mógł by być inny przypominał trochę ten z Na krawędzi ze Sylwestrem S. Czarny charakter niezły najlepiej to jak Van damme skakał po dachu .

major_xx

Leci własnie na TVN7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones