PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565254}

Najczarniejsza godzina

The Darkest Hour
4,6 10 853
oceny
4,6 10 1 10853
4,0 2
oceny krytyków
Najczarniejsza godzina
powrót do forum filmu Najczarniejsza godzina

O co macie te problemy ?! Obejrzałem dzisiaj na Canale+ z wielką przyjemnością początek filmu,
owszem nijaki i nudny, ale potem chyba nie możemy narzekać na brak efektów, zwrotów akcji... A
jeżeli ktoś od filmu typu horror, s-f itp. oczekuje wybitnej fabuły to nie tutaj ! Polecam na wieczór z
przyjaciółmi z popcornem ;) Ocena 8/10

ocenił(a) film na 3
Czerwoj

Niestety nie mogę się zgodzić - ten film nie nadaje się na piątkowy wieczór z popcornem, to jest po prostu strata czasu!. Absurd goni absurd, dialogi na bardzo niskim poziomie a aktorstwo szkoda słów. Z zapowiedzi wynikało, że to może być dobry film a tu taka przykra niespodzianka:( Nie polecam

ocenił(a) film na 7
hanek82

Kolejny łowca absurdów.

ocenił(a) film na 6
hanek82

Fakt, gdyby aktorzy byli trochę lepsi film wiele by zyskał ale nie można powiedzieć że jest zły. Fabuła jest dobra i dialogi też nie najgorsze. Po prostu - szału nie ma, dupy nie urywa a cycki nie idą w górę ale nie zasnęłam a to już sukces :)
Najbardziej szkoda było mi psa :)

ocenił(a) film na 3
bez_imienna

"...nie zasnęłam a to już sukces" - muszę to zapamiętać, dobre i prawdziwe określenie na ocenę filmu:) pozdro

ocenił(a) film na 8
Czerwoj

Mi także się podobał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones