PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682889}

Najdłuższa podróż

The Longest Ride
7,4 84 625
ocen
7,4 10 1 84625
4,0 2
oceny krytyków
Najdłuższa podróż
powrót do forum filmu Najdłuższa podróż

Toż to klasyczny wyciskacz dla kucharek a nie żaden dramat. Ale patrzcie ludzie jak to się wszystko może w życiu pięknie poukładać. Śliczny, wysportowany kawaler, niebrzydka pannica, miłość, nieprawdopodobny zbieg okoliczności a na koniec miliony dolarów i szczęście dozgonne ;-) Dobra kończę już bo mam piekielne poczucie, że dziś w totolotku miliony będą moje ;-)

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

Toż to film, może być fikcją c'nie?

ocenił(a) film na 3
kasiap_18

Fikcja to nie synonim kretynizmu ;-)

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

Ale kretynizm gdzie?
Stary gość, który umarł postąpił bardzo mądrze przepisując wszystkie obrazy temu, który nie będzie zachłanny i nie liczy na Warhola, tylko odda mu właśnie szacunek kupując portret jego ukochanej. Też bym tak zrobiła na jego miejscu. A główni bohaterowie też okazali się w porządku zakładając muzeum ich pamięci z ich obrazami, no gdzie tu kretynizm? Każdy człowiek o dobrym sercu by tak zrobił. Kretynem był by starzec rozsprzedając kolekcję swojego życia byle komu a główni jakby tę kasę wydali na koks i wódę :P

ocenił(a) film na 3
kasiap_18

Kasiu, kretynizmem nazwałem taki zbieg okoliczności jaki scenarzysta zaproponował producentowi filmu. Teoretycznie oczywiście to wszytko mogło się wydarzyć. Tak samo jak to, że trzy raz z rzędu wygram główną wygraną w totolotka ;-) Ja żyję już na tyle długo, że nie łudzę się bezinteresowną dobrocią ludzi o pięknym sercu. Ale jak byłem młodszy, to tak jak Ty wierzyłem, że ludzie z natury są dobrzy a świat jest niewinny jak niemowlę. Potem to przechodzi i dlatego człowiek ogląda takie filmy jak komedie ;-)

ocenił(a) film na 4
Janekkowalski2011

Dokładnie, te wydarzenia w filmie były takie "przypadkowe". I och tak słodko słodko słodko...blee

ocenił(a) film na 4
Janekkowalski2011

Zgadzam się! To są moje myśli...;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones