PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7667}

Najemnicy

Men of War
6,3 1 913
ocen
6,3 10 1 1913
Najemnicy
powrót do forum filmu Najemnicy

Cieniutko 

użytkownik usunięty

Jak uwielbiam Dolpha i jego starsze filmy (do Joshua Tree włącznie), tak Men of War to była dla mnie nudna, niemal nieoglądalna sraka, z kilkoma zaledwie dobrymi momentami. DVD kupiłem w ciemno i wkrótce po obejrzeniu puściłem na allegro.

3/10

Dla mnie 6/10. Tak w ramach ciekawostki aktor Don Harvey I grał też małą rólkę w filmie "Lwie serce" dostał tam w jaja od JCVD :)

ocenił(a) film na 8

Dla mnie ten film aż taki zły to nie był ,fajna na końcu rozpierducha i finałowa walka Dolpha z Keeferem !

ocenił(a) film na 8

nie przesadzaj, jak dla mnie to bardzo dobre kino akcji, a ja się znam jak mało kto :)

użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

Niestety się nie znasz.

ocenił(a) film na 8

i kto to mówi... jeśli lubisz filmy z Dolphem to nie rozumiem skąd taka ocena

użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

Lubię dobre filmy z Dolphem, a tych zbyt wiele nie było.

ocenił(a) film na 8

Ale po Rocky 4 ,Władcy Wszechświata ,Czerwonym Skorpionie ,Punisherze ,Mrocznym Aniole , Starciu w japońskiej Dzielnicy ,Uniwersalnym Żołnierzu ,Drzewu Jozuego ,Niezniszczalnych 1&2 to Najemnicy są kolejnym dobrym filmem z udziałem Dolpha .Napewno nie tak dobrym jak te co wymieniłem ale napewno przyzwoitym tytułem .Póżniej chyba tylko ,,Strzelec Wyborowy ,, a potem już tylko Sraka ....

użytkownik usunięty
bradock

Najemnicy dla mnie już są poniżej linii oddzielającej filmy dobre od średnich i słabych. Duuuuuuuuużo poniżej. Nigdy tego drugi raz nie obejrzę.

A Niezniszczalni 2 to też było srogie rozczarowanie, bo oczekiwania po świetnej jedynce miałem dość spore.

ocenił(a) film na 8

Rozumiem .A jak ci się spodobał ,,Olimp w ogniu ,, jeśli go widziałeś ? Tam też był taki fajny poważny i ostry klimat jak w ,,Niezniszczalnych 1 ,,

użytkownik usunięty
bradock

Nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
bradock

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones