Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:00

Zobacz Najgorsze wiersze świata zwiastun

Film

Rossz versek

2018 1 godz. 30 min.
7,2 436
ocen
7,2 10 1 436
1 165
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"id":"803941","linkUrl":"/film/Najgorsze+wiersze+%C5%9Bwiata-2018-803941","alt":"Najgorsze wiersze świata","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/39/41/803941/7925357.2.jpg"}
Życie 33-letniego Tamása w jednej chwili staje na głowie. Rzuca go dziewczyna, w efekcie czego zdesperowany mężczyzna postanawia zamienić Paryż na rodzinny Budapeszt.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Najgorsze wiersze świata
Najgorsze wiersze świata (2018) Zwiastun nr 1 (polski) 2:00
Najgorsze wiersze świata | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2018 | Film Życie 33-letniego Tamása w jednej chwili staje na głowie. Rzuca go dziewczyna, w efekcie czego zdesperowany mężczyzna postanawia zamienić Paryż na rodzinny Budapeszt. Powrót w dobrze znane mu rejony ma pomóc bohaterowi dojść do siebie i zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Swoistą terapią okazuje się dla Tamása podróż sentymentalna do czasów dzieciństwa i dorastania. Wspomnienia to nie tylko poszukiwanie różnych odcieni miłości, ale i próba zrozumienia sytuacji, w której się aktualnie znalazł. Mężczyzna szybko się przekonuje, jak wielki wpływ w kształtowaniu osobowości, tożsamości ma nasza przeszłość. Dzięki temu zaczyna uświadamiać sobie, jak skomplikowane i czasami zupełnie niezrozumiałe bywają ludzkie relacje. 

Życie 33-letniego Tamása w jednej chwili staje na głowie. Rzuca go dziewczyna, w efekcie czego zdesperowany mężczyzna postanawia zamienić Paryż na rodzinny Budapeszt. Powrót w dobrze znane mu rejony ma pomóc bohaterowi dojść do siebie i zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Swoistą terapią okazuje się dla Tamása podróż sentymentalna doŻycie 33-letniego Tamása w jednej chwili staje na głowie. Rzuca go dziewczyna, w efekcie czego zdesperowany mężczyzna postanawia zamienić Paryż na rodzinny Budapeszt. Powrót w dobrze znane mu rejony ma pomóc bohaterowi dojść do siebie i zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Swoistą terapią okazuje się dla Tamása podróż sentymentalna do czasów dzieciństwa i dorastania. Wspomnienia to nie tylko poszukiwanie różnych odcieni miłości, ale i próba zrozumienia sytuacji, w której się aktualnie znalazł. Mężczyzna szybko się przekonuje, jak wielki wpływ w kształtowaniu osobowości, tożsamości ma nasza przeszłość. Dzięki temu zaczyna uświadamiać sobie, jak skomplikowane i czasami zupełnie niezrozumiałe bywają ludzkie relacje. 

dystrybucja
studio
Films du Balibari, Les / Proton Cinema
tytuł oryg.
Rossz versek
inne tytuły
Najgorsze wiersze świata Polska
Więcej...
Film nakręcono w Budapeszcie (Węgry) i Paryżu (Francja).
  • Niezły

    JaCze ocenił(a) film na 6

    Taki nieco węgierski "Dzień Świra", ale to nie o frustracjach (choć może trochę tak), lecz o tożsamości i o tym, jak i co pamiętamy. Zaskakujący i nieoczywisty, bo takie właśnie jest życie. To przespane na łóżku z palet, zagrane między kurzą publicznością czy emocjonalnie przeżyte pośród lawendy. Życie to ... więcej