Rossz versek

1 godz. 30 min.
6,8 837
ocen
6,8 10 837
1 630
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
{"type":"film","id":803941,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rossz+versek-2018-803941/tv","text":"W TV"}]}

Życie 33-letniego Tamása w jednej chwili staje na głowie. Rzuca go dziewczyna, w efekcie czego zdesperowany mężczyzna postanawia zamienić Paryż na rodzinny Budapeszt. Powrót w dobrze znane mu rejony ma pomóc bohaterowi dojść do siebie i zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Swoistą terapią okazuje się dla Tamása podróż sentymentalna do czasów dzieciństwa i dorastania. Wspomnienia to nie tylko poszukiwanie różnych odcieni miłości, ale i próba zrozumienia sytuacji, w której się aktualnie znalazł. Mężczyzna szybko się przekonuje, jak wielki wpływ w kształtowaniu osobowości, tożsamości ma nasza przeszłość. Dzięki temu zaczyna uświadamiać sobie, jak skomplikowane i czasami zupełnie niezrozumiałe bywają ludzkie relacje. 

opis dystrybutora kino

Jak dobrze byłoby znowu być dzieckiem, nie kręcić kolejnej reklamy filetów z kurczaka i nie użalać się nad sobą z powodu utraconej miłości. Czy życie komplikuje się powoli, czy raczej wszystko wali się naraz? Tamás Merthner ma złamane serce i szuka odpowiedzi na pytanie "Dlaczego?". Nagrodzona w Turynie opowieść o zakamarkach ludzkiej duszy, ale i niecodzienne spojrzenie na współczesne Węgry.

opis festiwalowy