PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38432}

Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu

Best of the Best 3: No Turning Back
6,0 2 887
ocen
6,0 10 1 2887
Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu

Może być, ale...

ocenił(a) film na 5

Po jaką cholerę tytuł to "Najlepsi z najlepszych" skoro nic nie łączy trójki z poprzednimi częściami. Jedynie Tommy Lee. A o czwórce to już nawet nie wspomnę... Jakby Rhee zrealizował te filmy pod innym tytułem, choćby "No turning back" i np. "No turning back 2: Without Warning" to przynajmniej nie zaniżałby serii "Best of the Best", a i zrobiły nawet dwa oglądalne filmy kopane. A tak to ogląda się je źle przez pryzmat jedynki i dwójki i jeszcze zaniżają poziom poprzedników... Do rzeczy - trójka w ogóle nie jest powiązana, ale jako kino akcji może nawet być. Fabuła nawet ok, chociaż za bardzo przesadzona w kilku miejscach. Aktorstwo najlepsze nie jest, ale może być, muzyka raczej średnia. Walki są nawet dobre, chociaż też jest bez fajerwerków. Główny bad ass wypada nieźle, chociaż dziwni mnie szybki rozwój grupy - na początku filmu to paru facetów, których łatwo wtedy można było rozgonić, a pod koniec filmu to już wielka organizacja, licząca kilkuset członków, wypasioną broń, magazyny i pole do ćwiczeń. Ciekawi mnie jeszcze, dlaczego wystrzały z karabinów są rysowane, lub dokładane... I najdebilniejszy element filmu - rakieta z wyrzutni wlatuje oknem i wylatuje drzwiami autobusu...

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Walki trochę za bardzo markowane były i urywane, by było widać tylko jak Rhee zadaje ciosy. Co do tytułu, to przyznam Ci rację, że gdyby film nie podpiął się pod "Najlepszych...", nie byłby porównywany z dwiema poprzednimi częściami, co nie wpłynęłoby na ocenę. A tak mamy to, co mamy. Nie powiem, kino w sam raz na nudny wieczór, nawet to słabe aktorstwo nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 5
karoman4

No tak, bo to skrajność - filmu nic nie łączy z 1 i 2, inny klimat, inna historia, inny styl. Jak solowa produkcja to jest OK, ale to tamtej serii - nie ten poziom.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Jako*, do tamtej*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones