PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836649}
6,7 50 442
oceny
6,7 10 1 50442
6,7 39
ocen krytyków
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
powrót do forum filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Slow Motion

ocenił(a) film na 8

Ktoś mi powie o co chodzi z tym trendem slow motion? niektórzy reżyserzy się zachowują w Polsce jakby byli posiadaczami nowego smartfona posiadającego tą funkcję i przez pierwsze 3 dni nagrywali w SlowMo wszystko co popadnie...

ocenił(a) film na 7
michalxd21

Mnie tez to trochę razilo w oczy, zdecydowanie za dużo.

michalxd21

Fakt, jest dużo slow motion, w tym filmie, ale autorowi chyba właśnie o to chodziło, aby był kolorowy, teledyskowy, efekciarski i to mu się udało. Co mnie cieszy to to, że można było się szczerze pośmiać. Film nie udawał śmiesznej komedii, a rzeczywiście nim był.

ocenił(a) film na 7
Emilia22

Bardzo dobrze powiedziane, uważam że użyte akurat tutaj jest zamierzone i robi robotę

michalxd21

Szkoda, że Ty nie posiadasz słownika.

ocenił(a) film na 4
michalxd21

Już "Weekend" - Pazury udowodnił, że to nie jest dobry pomysł. U nas reżyserzy chyba myślą, że do Polski "Matrix" dotarł 15 lat później!

ocenił(a) film na 7
michalxd21

normalnie, efekt jest bardzo udany i odpowiednio użyty 'robi robotę' i w przypadku Najmro właśnie tak jest. Czy za dużo? Jak dla mnie było ok.

michalxd21

W tym filmie akurat jest to zrobione wybitnie

ocenił(a) film na 5
michalxd21

To bylo najlepsze w tym filmie oraz muzyka i gra w “jajeczka” ktora przypomnialam mi moje ruskie gierki :)

ocenił(a) film na 5
michalxd21

Nie do zniesienia tu był ten slow motion, w połączeniu z porąbanymi kątami kamery i tanią kolorystyką, to się naprawdę ciężko oglądało. Ja się najbardziej tymi dwoma ujęciami podniecałem, gdzie normalny kadr i kolory były.

ocenił(a) film na 2
RipRoy

same story

użytkownik usunięty
michalxd21

Zdecydowanie!

michalxd21

Inspiracja filmami z Bollywood :D

michalxd21

Dokładnie. Pierwsze dwa razy było śmiesznie, kolejne dwa drażniące a kolejne.....

ocenił(a) film na 9
michalxd21

dla mnie to przede wszystkim komedia, w momencie gdy Ogrodnik przewija taśmę długopisem uśmiałem się do łez... ilu teraz rozumie tą scenę, mam wrażenie, że nie wielu, efekty to uwypuklały i tyle...

ocenił(a) film na 7
typisb

to wygląda jakby w tym filmie specjalnie napchali jak najwięcej scen tego typu, żeby ludzie którzy to pamiętają mieli właśnie tego typu: "ooo, kiedyś to było..." i sentyment ;) no ale to spoko, w końcu to komedia, więc pasuje ;)

ocenił(a) film na 7
Lex17

Noi co w tym złego? Oddaje to sytuacje wszystkim znane i które jakoś miło się kojarzą. Czy jeśli w filmie umieściliby dla Ciebie rzeczy do których miałeś za lat młodości sentyment lub pozytywne wspomnienia przeszkadzałoby Ci to?

ocenił(a) film na 7
emilkolinski

Przecież napisałem że to spoko w komedii, którą miał być ten film.

ocenił(a) film na 6
typisb

Jaki ma sens przewijanie taśmy ołówkiem w samochodzie? W walkmanie to wiem żeby oszczędzać baterie, a w odtwarzaczu samochodowym?

ocenił(a) film na 7
michalxd21

Zgadzam się, dla mnie to też zbędne i przeszkadzające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones