PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499834}

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

Cea mai fericită fată din lume
5,6 639
ocen
5,6 10 1 639
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
powrót do forum filmu Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

2/10

ocenił(a) film na 2

Zirytował mnie bardziej niż główną bohaterkę ciągłe powtarzanie tej samej sceny. Stanowczo odradzam.

ocenił(a) film na 1
Mario_63

2/10 to jednak stanowczo za dużo, ja daje 1 bo 0 nie można, zastanawia mnie tylko dlaczego nie pokazywali jak chodziła lać po tym ohydnym napoju z kolą.

użytkownik usunięty
bu160

Pokazywali! Co jakiś czas zamykała się w Toy Toy-u ;p
Film usypiająco nudny:/

ocenił(a) film na 4

Fakt. Kino akcji to to nie jest. Ale to chyba specyfika rumuńskiego kina - jest wolne i mało się dzieje, fabuła jest jednowątkowa. Ja współczuje dziewczynie rodziców. Jak można tak dołować własne dziecko i ciągle mu wmawiać, że sobie w życiu nie da rady?

ocenił(a) film na 3
miszmisz

było parę scen przy których można się uśmiechnąć - i tyle. koncepcja "jednego dnia", człowiek ciągle liczy na jakiś zwrot, że coś się jeszcze rozkręci, jednak nadal tak samo monotonna fabuła: reklamówka - kłótnia z rodzicami - reklamówka - kłótnia z rodzicami. kiepsko.

użytkownik usunięty
miszmisz

Po obejrzeniu ''Śmierci pana Lazarescu'' spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 7

jednak to kino europejskie. Mnie zaskoczyło to, że raz po raz zmieniałem osobę której kibicowałem. Świetny dialog córki z ojcem na murku. Konsumpcjonizm ukazany trochę w krzywym zwierciadle. Ode mnie 7/10.

az ci Polacy zapatrzeni w kino z "Hameryki" tylko akcji szukają..... nie ma strzelania to nudy ?? :P

ocenił(a) film na 4
pixi222

Byłabym usatysfakcjonowana gdyby film zamknął się w 30 minutach zamiast w 90. Nie potrzebowałam strzelaniny ani fajerwerków, ale chociaż jednej naprawdę zabawnej sceny. Nie powiem, że "Da da da da, da" nie było śmieszne, ale trochę zabrakło pomysłu.

ocenił(a) film na 2
Mario_63

Najlepsza końcówka :)

Joen

dlaczego ?
bo napisy się pojawiają ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones