PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295561}
8,1 40
ocen
8,1 10 1 40
Napoleon and Betsy
powrót do forum filmu Napoleon and Betsy

Jak to możliwe, że film ma taką wysoką ocenę ("rewelacja"), jeśli nie został jeszcze nakręcony?

audrey_h

a tak, że na tym portalu średnia wieku to 13(ewentualnie 14) i jakieś napalone nastolatki widząc, że główną rolę grać będzie Hermiona bezmyślnie zagłosowały na film, w którym jak narazie obsada jest miażdżąca... :-)

lilly98

Ja nie wiem, wszyscy się uparli na te trzynastolatki!:P :)Nie, żartuję, zgadzam się. Swoją drogą to chciałabym go zobaczyć.
(ale czemu to są zawsze 13-latki, a nie np. 12, to tego już się chyba nie dowiem:P)

audrey_h

Też chciałabym go zobaczyć, ale z oceną wstrzymam się jeszcze ;)
Te "13" to takie przysłowiowe :) ale zazwyczaj ludzie w takim wieku oceniają książki po okładce i filmy po obsadzie. (Chociaż nie ukrywam, że jest sporo wyjątków, bo niektórzy mądrzeją w takim wieku)
Pozdrawiam

lilly98

Bardzo, ale to bardzo chciałabym zobaczyć ten film.
Tylko czy będzie dostęp polski.
I ciągle nie wiadomo kto będzie Napoleonem !

Jeśli chodzi o te nastolatki, to powinni na Filmwebie wprowadzić coś takiego jak na Stopklatce :
Jeśli nie było jeszcze premiery filmu nie można głosować, głosowanie uruchamiają tuż po premierze.

Rosalia_Marisa_Habsburg

O tak, to by się przydało, według mnie.
.......................................

Rosalia_Marisa_Habsburg

O tak, to by się przydało, według mnie.
.......................................

audrey_h

Zgadzam się z Wami. Głosowanie po premierze. Może zaproponujmy
administratorom, może da się jeszcze coś zrobić?

lilly98

Myślę, że to dobry pomysł, tym bardziej, że na pewno znajdzie się więcej filmwebowiczów, którzy uważają podobnie :)

audrey_h

No to trzeba obmyślić dobry argument, żeby jakoś przemówić. Już tyle
narzekań na te oceny było, a nic z tym nie zrobili.
Wiecie może, kto jest tutaj hmm, głownym administratorem całego portalu?

lilly98

Nie mam pojęcia ale też zdecydowanie jestem za tym, żeby głowsy urouchomić
po premierze. xD. I założę się, że nie tylko my tak myślimy. ( ;

Jaquu

No i co tu zrobić ???...hm...
ale buka...(kto lubi bukę?)

lilly98

Emma...

audrey_h

Można było głosować, bo wg daty premiery już wszedł w 2010 i skoro film miał datę 2010 to już teoretycznie powinien być, dlatego zmodyfikowałam na 2012 i osoby spr. zmiany zmieniły to... teraz film nie ma jeszcze oceny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones