PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864985}
5,6 26 669
ocen
5,6 10 1 26669
5,2 33
oceny krytyków
Napoleon
powrót do forum filmu Napoleon

Ja wiem, że Phoenix to być może najwybitniejszy żyjący aktor, ale jest do tej roli zwyczajnie o jakieś dziesięć lat za stary-trailer niestety aż za dobrze to pokazuje :(

ocenił(a) film na 3
petroniusz92

Dokładnie ! Scott powinien zatrudnić młodszego aktora i "wymienić" go na Phoenixa, np. w scenie koronacji, albo jeszcze później. Natomiast aktorka grająca Józefinę jest za młoda.

ocenił(a) film na 7
Kalina1710

Dlaczego za mloda? Na poczatku zwiastunu jest pokazane, ze czas i miejsce akcji to Francja, 1793. Biorac pod uwage, ze Jozefina urodzila sie w 1763 to w tamtym czasie miala 30 lat. Z kolei aktorka ja grajaca ma 35, mi sie wydaje, ze idealnie. No ale z Phoenixem to rzeczywiscie lekka przesada.

petroniusz92

Też mi się rzuciło to w oko. Jednakże, dajmy mu szansę. Wiedząc, że to kręcił Scott, to należy się tu na starcie spodziewać, że z historii będzie tu robiony wiatrak. Jest parę miesięcy do premiery, więc jest czas, aby się przyzwyczaić. Ale w sumie ten zmęczony Napoleon Phoenixa mocno mnie dość zaintrygował. No zobaczymy.

petroniusz92

poza tym według mnie on w ogole nie jest podobny do Napoleona

petroniusz92

Ja mysle ze Napoleona powinien zagrac Dong-seok Ma, moze Idris Elba a w ostatecznosci to Joe Pesci. Phoenix jest dobry ale bez przesady w Europejskim i Swiatowym kinie sa dziesiatki lepszych.

octstuff23

Idris Elba to na pewno nie nie pasuje do roli Napolena lepiej niż Phoenix.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones