PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832178}

Naprzód

Onward
7,3 34 670
ocen
7,3 10 1 34670
6,9 31
ocen krytyków
Naprzód
powrót do forum filmu Naprzód

Wszystkie kwestie na siłę dofajnione. Nie dałem rady obejrzeć do końca, przekroczony poziom cringeu.

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

Podzielam Twoją opinie Lecz ja wytrzymalem chyba dzięki tylko pisaniu SMSow w trakcie :))) Było dużo dzieciaków w kinie ale nie za bardzo było ciekawie i smiesznie

ocenił(a) film na 8
Canyon7

Za pisanie smsów w kinie powinni Cię wykopać stamtąd, w trybie natychmiastowym.

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

Ja się nie zgadzam, bardzo luźny język, czasami aż za bardzo. Dubbing był ok.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Dzięki byq

JohnTheBrave

mnie przypadł do gustu, nie był naciągany, zrobiony po prostu na luzie, większość rzeczy pasowała.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Nie rozumiem takiego zawodzenia. Dubbing był świetny ( i nawet Małaszyńskiemu wyszło całkiem nieźle)! I te nawiązania do ,,Krzyżaków" ;) Nie wiem o co tyle hałasu.

JohnTheBrave

Pierwszy raz w życiu zmuszony byłem obejrzeć film animowany z napisami. Nigdy więcej!!

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

same chciałem na hbo go odpalić po angielsku ale ta strona jest tak chu jowa że sie nie da

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

Jak to się nie da? Zawsze oglądam na HBO go z oryginalną wersją dźwiękową i jakoś nie mam z tym problemów.

JohnTheBrave

Mi wiele rzeczy się nie zgadzało, sceny wychodziły z dziwnym wydźwiękiem, więc po zakończeniu odpaliłam je jeszcze raz, ale w oryginale i nagle wyszło coś zupełnie innego. Poza słynną córką pasierbicy (nawet sobie nie próbowałam wyobrażać tego połączenia, bo co ma piernik do wiatraka) najbardziej nie mogłam pojąć, czemu o tego cymbała była taka afera. Zresztą z jakiej racji policjantka by używała takiego określenia jak cymbał. A w oryginale było, że on wszystko schrzania, że jest nieudacznikiem i w tym momencie rozumiem, dlaczego mu się zrobiło tak przykro. Całe miasto miało go za dziwoląga zakochanego w magii, która z ich świata zniknęła. Siedział tylko w tych swoich planszówkach i był miejscowym pośmiewiskiem. Nawet było cos takiego na początku, że matka wzdychała, że może w przyszłym roku uda mu się dostać na geografię (zresztą w oryginale pewnie było coś zupełnie innego), czyli koleś skończył szkołę, nie dostał się na studia, chyba też nie pracował i skupiał się głównie na ochronie zabytków, o które nikt nie dbał, a Jan wstydził się go przed znajomymi ze szkoły. Ktoś rzeczywiście mógłby go wziąć za nieudacznika. I rozumiem w tym momencie, czemu to tak ich poróżniło, a Bogdana zabolało, że jego kochany młodszy brat też ma go za nieudacznika jak reszta miasta. Cymbał kompletnie nie oddaje wagi problemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones