PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849396}

Nareszcie sam w domu

Home Sweet Home Alone
3,4 1 613
ocen
3,4 10 1 1613
Nareszcie sam w domu
powrót do forum filmu Nareszcie sam w domu

A najlepiej jakby to była czarnoskóra dziewczynka, a jeszcze lepiej czarnoskóra niesprecyzowana płciowo osoba. To skandal!!! Tym powinna zająć się policja od spraw politycznej poprawności! ;)

honky2000

A jeśli nie Kevin to przynajmniej włamywacze mogli być czarni, było by przynajmniej realnie;)

honky2000

A jeśli nie Kevin to przynajmniej włamywacze mogli być czarni, było by przynajmniej realnie;)

Globa

Ale to byłby rasizm

Ladybaby

Aha ok, czyli jak czarny jest złodziejem to sza.

Ladybaby

Aha ok, czyli jak czarny jest złodziejem to sza.

Globa

Nie wiem dlaczego jak piszę komentarze z telefonu to 2 razy mi jest wyświetla O co tu chodzi

Globa

Nie wiem dlaczego jak piszę komentarze z telefonu to 2 razy mi jest wyświetla O co tu chodzi

ocenił(a) film na 2
honky2000

Nie jest, bo nie jest. Mógłby być, bo uwaga - na świecie żyją również czarnoskóre osoby (w tym dziewczynki), ale film akurat jest o białym chłopaku.

ocenił(a) film na 4
honky2000

żeby idiota miał zagadkę

ocenił(a) film na 1
honky2000

O dziwo ten absurdalny pomysł mógłby być lepszy niż 6 część Home Alone, gdzie od 4 ta seria już umarła... Więc "Kevin" w roli dziewczynki mógłby być ciekawy, plus jakieś pułapki z udziałem lalek, domku dla lalek, czy coś :)

honky2000

Ten film i bez tego jest ch...owy. Nie kopie się leżącego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones