PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8024}
6,4 9 848
ocen
6,4 10 1 9848
5,3 3
oceny krytyków
Narzeczona dla geniusza
powrót do forum filmu Narzeczona dla geniusza

... i jego wspaniali koledzy, film byłby beznadziejny. Wątek zabawnych staruszków z różnymi dziwnymi poglądami na świat bardzo przypadł mi do gustu ;)

ocenił(a) film na 3
mks93

Istotnie to najlepszy element tego filmu. Zgadzam się w całej rozciągłości i całuję rączki;)

km_13c

gdyby nie Tim Robbins(Ed) ORAZ staruszkowie, to film byłby nieciekawy. A jest spoko, choć muzyka była BEZNADZIEJNA i psuła atmosferę. Zwróćcie uwagę na to jak Tim patrzy na Meg Ryan(albo raczej na Catherine)... JAK. Gdyby na mnie tak spojrzał rozpłynęłabym się jak masełko na patelni. Urocze.

areczkipe

Zgadzam się z wami w całej rozciągłości, tych czterech zwariowanych dziadków było super, przede wszystkim to dla nich warto obejrzeć ten film

ocenił(a) film na 8
areczkipe

Muzyka beznadziejna? Widać nie wiesz nic o czasach Einsteina. Według mnie, w rewelacyjny sposób buduje klimat - co czyni film jeszcze bardziej wyjątkowym. Zawsze masz nowe filmy dziejące się w dzisiejszych czasach i z dzisiejszą muzyką :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones