PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556094}

Nasza Russia

Nasha Russia. Yaytsa sudby
5,5 1 825
ocen
5,5 10 1 1825
Nasza Russia
powrót do forum filmu Nasza Russia

Opis.

ocenił(a) film na 9

Dwaj przybysze z Kaukazu w Moskwie, czyli totalny kataklizm i dużo dobrej zabawy.
Jeden z najbogatszych moskiewskich oligarchów zatrudnia do remontu swojej kapiącej złotej rezydencji brygadzistę Lonię. Ten bierze do pomocy dwóch gastarbeiterów przybyłych nielegalnie z Kaukazu. Gdy tylko Lonia spuści pracowników z oka, ci najpierw zdemolują apartament, a później ruszą na poszukiwanie szefa, siejąc chaos i zniszczenie wszędzie tam, gdzie się tylko pojawią.
Megahit kasowy, w rosyjskich kinach zdetronizował Avatara Jamesa Camerona, przynosząc po pierwszym weekendzie ponad 11 milionów dolarów wpływów.

ocenił(a) film na 5
TheKrzychu_2

Miałem założyć temat z pytaniem, spytam się tutaj - skąd w filmie pochodzili ci gastarbajterzy? Z Kaukazu? Ale nie z rosyjskiego Kaukazu, skoro potrzebne im były paszporty, tak? I w jakim języku mówili między sobą? Wie ktoś?

ocenił(a) film na 9
kawakao6

Film oglądałem dobre 6 lat temu, ale wydaje mi się, że byli oni z Armenii bądź Gruzji. W internecie można wyczytać, że byli to mieszkańcy Erywania czyli stolicy Armenii. Jeśli to prawda to zapewne porozumiewali się w języku ormiańskim. :)

ocenił(a) film na 5
TheKrzychu_2

Dzięki za odpowiedź :) Nie zgadłbym że, chodziło tam o Ormian.

ocenił(a) film na 5
kawakao6

... zwłaszcza że powoływali się oni na dziedzictwo Czyngis Chana, co średnio pasuje chyba do Ormian. Ale w końcu to komedia, więc nie trzeba po niej oczekiwać jakiejś specjalnej rzetelności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones