PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765221}
7,7 11 341
ocen
7,7 10 1 11341
7,9 24
oceny krytyków
Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
powrót do forum filmu Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

Uwierzyłam, że panie są spokrewnione. Wpisuję "Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham" na listę filmów dostarczających najmocniejszych doznań. Wielu współwidzów siedziało jeszcze długo po napisach końcowych w bezruchu. Ja nie mogłam się otrząsnąć przez resztę dnia. Wydaje mi się, że trzeba iść na ten film świadomie i najlepiej samemu. Chyba, że chcemy żeby ktoś widział jak koszulka przemaka nam od łez.
Podziwiam występ pani Ewy, była niesamowita. Aż ciężko uwierzyć, że nie jest aktorką.
Widząc plakat pierwszy raz pomyślałam, że to jakiś film czeskiej produkcji.

ocenił(a) film na 8
gingergray

Masz racje, ja byłam z mamą i obie miałyśmy nadzieję na zobaczenie "prawdziwej" matki z córką.
Ale obie panie dały świetny pokaz swoich umiejętności aktorskich.

ocenił(a) film na 8
gingergray

A ja szczerze nie rozumiem tego zabiegu. Lepiej by było gdyby informacja o tym jak panie zostały dobrane znalazła się na początku. Dla mnie wtedy odbiór filmu byłby jeszcze ciekawszy.

ocenił(a) film na 5
Karczoch

To raczej nie był zabieg - to wynikło z niemożliwości nagrywania "prawdziwych" sesji terapeutycznych ze względu na zasadę poufności.

ocenił(a) film na 9
gingergray

gdzieś jest informacja, że nie są spokrewnione? pytam z czystej ciekawości, bo nazwisko córka mogła przejąć po tacie, a matka zrezygnować, ale może gdzieś o tym piszą

ocenił(a) film na 9
rashell

ok już doczytałam, wyłączanie filmu przed napisami nie popłaca :)

ocenił(a) film na 8
gingergray

nie wiem co to ma do rzeczy. chodzi o wzbudzenie emocji w widzu a nie w spowiedz zywcem.

użytkownik usunięty
gingergray

ja też się czuję oszukana.

ocenił(a) film na 7
gingergray

The same. Aczkolwiek zero podobieństwa fizycznego dawało do myślenia. I pytanie czy emocje były prawdziwe.

ocenił(a) film na 10
Wielki_ted

Ważne, czy Twoje emocje były prawdziwe. Reszta, to rzemiosło ludzi od filmów :)

ocenił(a) film na 9
gingergray

Nie wiem dlaczego czujecie sie oszukani? Sam jestem na terapi.

W spotkaniu z rodzicami miewam strach.. Jestem osobą niepełnosprawną, gdy pierwszy raz usłyszałem czy mogę przytulić siebie..... to była jakaś abstrakcja. Później usłyszałem czy mogę przytulić siebie z dziciństwa..... jeszcze większa abstrakcja. Przecież wszyscy mnie kopali włączajac mnie samego. Na terapi wielo krotnie rozmawiam do ściany wyobrażajac sobie rodziców. Tak sobie myślę że te Panie miały terapię indywidualną i kilka spotkań wspólnych. Programy i schematy jakie ludzie tworzą zapewne są podobne. Ja sam przeczytałem jak sie czuje ratownik i jak sie czuje osoba ratowana. Byłem w szoku ze ktoś wiedział co czuje oraz jak reagowały moje partnerki. Bo moje zwiazki były powtarzającym sie schematem. I w tym momencie przyszło mi na mysl ze jednak może mnie naprawdę kochały te kobiety? I nie zostawiały mnie z powodu mojego kalectwa. Zostawiały mnie bo jestem toksykiem i mam zachowania toksyczne, które wdrukowano mi gdy byłem dzieckiem. I pod świadomie dążylem do realizowania tych samych scenariuszy z odpowiednimi kobietami (przyciąganie energii). Na końcu wszyscy dostawali to co podświadomie chcieli (powielanie schematów). Jedna i druga Pani wyciagała to co w nich samych bo tam jest przyczyna nieszczęscia. A gdy sie łapie równowagę to i relacje z najbliższymi sie zmieniają bo nie wchodzimy w trójkąt dramatyczny i nie odgrywają sie role.
Ten dokument wg mnie pokazuje prawdziwy obraz terapii. Jestem na 5 miesiącu i uważam że to najwspanialsza inwestycja w moim zyciu mając lat 42. Tak to boli jak każdy rozwój ale już nie mogę powiedzieć, że napotykałem na złe kobiety a ja jestem biedny i pokrzywdzony przez życie. Jedną z moich byłych partnerek już przeprosiłem za to jaki ja bylem bo nie jest ważne co ktoś robi lecz jak my sie zachowujemy.

Życzę odwagi wszystkim i chęci zmiany swojego losu. :).

gingergray

No ale nie można pokazać prawdziwej terapii prawdziwych osób, bo to nieetyczne i łamie zasadę poufności.
Napisanie przed filmem że to obce osoby sprawi, że film nie będzie tak wciągający, nie będzie się wierzyć w prawdziwość emocji , tylko " o jakieś dwie obce baby gadają coś wg scenariusza". To co zrobił reżyser było najlepszym rozwiązaniem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones