Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

2016 1 godz. 16 min.
7,7 10 069
ocen
7,7 10 10069
16 506
chce zobaczyć
7,9 15
ocen krytyków
{"rate":7.93333,"count":15}
{"type":"film","id":765221,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nawet+nie+wiesz%2C+jak+bardzo+Ci%C4%99+kocham-2016-765221/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
  • gingergray ocenił(a) ten film na: 9

Uwierzyłam, że panie są spokrewnione. Wpisuję "Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham" na listę filmów dostarczających najmocniejszych doznań. Wielu współwidzów siedziało jeszcze długo po napisach końcowych w bezruchu. Ja nie mogłam się otrząsnąć przez resztę dnia. Wydaje mi się, że trzeba iść na ten film świadomie i najlepiej samemu. Chyba, że chcemy żeby ktoś widział jak koszulka przemaka nam od łez.
    Podziwiam występ pani Ewy, była niesamowita. Aż ciężko uwierzyć, że nie jest aktorką.
    Widząc plakat pierwszy raz pomyślałam, że to jakiś film czeskiej produkcji.

• darrej ocenił(a) ten film na: 8

gingergray Masz racje, ja byłam z mamą i obie miałyśmy nadzieję na zobaczenie "prawdziwej" matki z córką.
    Ale obie panie dały świetny pokaz swoich umiejętności aktorskich.

• Karczoch ocenił(a) ten film na: 8

gingergray A ja szczerze nie rozumiem tego zabiegu. Lepiej by było gdyby informacja o tym jak panie zostały dobrane znalazła się na początku. Dla mnie wtedy odbiór filmu byłby jeszcze ciekawszy.

• piruenkeli705 ocenił(a) ten film na: 5

Karczoch To raczej nie był zabieg - to wynikło z niemożliwości nagrywania "prawdziwych" sesji terapeutycznych ze względu na zasadę poufności.

• rashell ocenił(a) ten film na: 9

gingergray gdzieś jest informacja, że nie są spokrewnione? pytam z czystej ciekawości, bo nazwisko córka mogła przejąć po tacie, a matka zrezygnować, ale może gdzieś o tym piszą

• rashell ocenił(a) ten film na: 9

rashell ok już doczytałam, wyłączanie filmu przed napisami nie popłaca :)

• misoshiru ocenił(a) ten film na: 8

gingergray nie wiem co to ma do rzeczy. chodzi o wzbudzenie emocji w widzu a nie w spowiedz zywcem.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

gingergray ja też się czuję oszukana.

• Wielki_ted ocenił(a) ten film na: 7

gingergray The same. Aczkolwiek zero podobieństwa fizycznego dawało do myślenia. I pytanie czy emocje były prawdziwe.

• plamy_na_spodniach ocenił(a) ten film na: 10

Wielki_ted Ważne, czy Twoje emocje były prawdziwe. Reszta, to rzemiosło ludzi od filmów :)