Naznaczony: Ostatni klucz

Insidious: The Last Key

2018 1 godz. 43 min.
6,0 25 458
ocen
6,0 10 25458
6 171
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
{"type":"film","id":751893,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Insidious%3A+The+Last+Key-2018-751893/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Naznaczony: Ostatni klucz
 • kamil98760 ocenił(a) ten film na: 9

  Moim zdaniem największy przeciwnik Elise z wszystkich części. Film świetny

 • kamil98760 Chyba najpotężniejszy, chociaż odwiecznym wrogiem głównej bohaterki była (był) "Bride in Black".

 • kamil98760 ocenił(a) ten film na: 9

  nevler Oj no nie wiem. Przecież z nim miała do czynienia już jako dziecko i na początku nie chciała tam jechać i pomóc temu facetowi. Co prawda zginęła, ale za późno zorientowała się, że w ojca Dylana coś weszło i nim kieruje.

 • kamil98760 Ciężko stwierdzić. Bride in Black była główną przyczyną dlaczego Elise przeszła na emeryturę bo przez 30 lat groziła że ją zabije (w końcu się jej udało). Patrzyłem pod tym względem. No ale Keyface zabił jej matkę i wyzwolił w niej "powołanie", więc jak kto woli ;)

 • kamil98760 ocenił(a) ten film na: 9

  nevler KeyFace przyłożył swoje klucze :P także do zachowania ojca i jego obsesji na punkcie daru Elise jak i nękania niewinnych dziewczyn (które były tak na prawdę dla demona). To samo tyczy się tego faceta co Elise miała mu pomóc. Ten demon opętał i miał w swojej mocy więcej ludzi niż ten co zabil Elise i wpłynął na ojca Dylana.

 • kamil98760 ocenił(a) ten film na: 9

  kamil98760 Ponadto KeyFace wiezil swoje ofiary w strasznych warunkach a ten od ojca Dylana nikogo nie więzil tylko opętane przez nią osoby były zagubione w świecie umarłych.

 • kamil98760 KeyFace na pewno potężniejszy, chociażby z faktu że był demonem, a Bride in Black tylko duchem zmarłego człowieka. Źle zrozumiałem Twoje stwierdzenie - tak więc najpotężniejszy był KeyFace a największym utrapieniem Elise - Bride.

 • kamil98760 ocenił(a) ten film na: 9

  nevler Otóż to :-)

 • kamil98760 Tu bym się nie zgodził. Istnieje potężniejszy przeciwnik, którego do tej pory nie pokonała. Chodzi o Demona z czerwonymi ustami, tego z 1 części. Pojawia się w każdej części i na pewno twórcy mają związane z nim plany. Nie wiadomo o co mu chodzi, ale jest blisko Elise (za dziewczyną w 2 części, jak jest scenka z psem to za nim i Elise wyłania się jego twarz, pojawia się też w koszmarze w 4 części). Bez potrzeby nie robią takich zabiegów.

  Demon nadal tam jest i jako, że nie jest duchem to łatwo się go nie wygna. Jestem ciekaw jak twórcy wybrną z tego. Elise nie żyje więc może będzie się z nim mierzyć w tamtym świecie z pomocą łowców duchów?

 • kamil98760 ocenił(a) ten film na: 9

  IlidanDA Cóż chodziło mi o demony i duchy do 4 części, a ten o którym mówisz - nawet nie wiadomo co to jest i czego chce. Moim zdaniem w Naznaczonym 5 oczywiście ten demon kogoś opęta i na pomoc przyjedzie stara ekipa Elise, ale z tym dziadkiem z drugiej części (przyjacielem Elise). Sama Elise pojawi się pewnie gdy dziadek wejdzie do świata astralnego. Krótko mówiąc - schemat fabuły będzie podobny do Naznaczonego 2.

 • kamil98760 Film bardzo dobry. Po średniej 3 powrót na dobre tory. Mam nadzieję na kolejną część, która utrzyma poziom 4. Chyba chodziło Ci o ojca Daltona ;)