PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 567
ocen
6,7 10 1 95567
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

3/10 gniot

ocenił(a) film na 3

nie wiem czym się kierował autor recenzji która zachęciła mnie do obejrzenia ów "dzieła", ale obawiam się, że albo oglądałem inny film, albo ze mną jest coś nie tak, że śmieszą mnie jacyś bladzi faceci, czarny potworek z czerwoną gębą i inne zadziwiające postaci. Niedawno oglądałem film "Altitude / Na wysokości" i myślałem, że to wyznacznik tego jak można spieprzyć horror. Stety albo i nie od teraz ów wyznacznikiem może być "Naznaczony"

Oli69

Założę się, że dostałeś biegunki stresowej po tym filmie, nie zgrywaj kozaka.

ocenił(a) film na 3
springerok

Ty dostajesz takiej biegunki oglądając Listę Schindlera, sądząc po Twojej ocenie, wiec też bez napinki motorku lublin

Oli69

Od kiedy mówienie prawdy jest napinką, gimbusie? Internet daje niesamowity komfort, bo możesz zgrywać cwaniaka, a prawdopodobnie film oglądałeś przez palce, popiskując jak mysz przy straszniejszych scenach. Mów sobie co chcesz, ale jest to smutne.

ocenił(a) film na 3
springerok

zaskoczyłeś mnie. mianowicie musiałem sprawdzić na necie co to "gimbus". a skoro jesteś kolejnym internetowym wróżbitą, że wiesz jakie są moje reakcje, w tym popiskiwania i wcześniejsze biegunki, to nie muszę nawet pisać nic więcej, bo i tak czytasz w myślach wróżko :)

Oli69

To miłe, że w końcu ktoś przyznał mi rację - filmweb przez to nieznacznie zyskał w moich oczach.

ocenił(a) film na 4
springerok

haha jak p*zda :D Wątpię by wiele osób się przestraszyło na tym filmie, trzeba mieć mentalność małej dziewczynki. Chyba,że jesteś trollem to sorry

kryszti

Jestem trollem, ale w tym przypadku to nie ma nic do rzeczy. Przeczytaj mój komentarz jeszcze kilkaset razy, to może zrozumiesz o co w nim chodzi. Chociaż czytając twój komentarz zdałem sobie sprawę z tego, że mogłeś kiedyś paść ofiarą przemocy w rodzinie. Z takim problemem nie dziwię się, że film nie wywołuje w tobie żadnych emocji.

ocenił(a) film na 4
springerok

Haha psycholog amator się znalazł :D Ok w takim razie Ty jesteś nieporadnym maminsynkiem który boi się własnego cienia =... załąmujący są goście którzy oceniają rzeczy w czyichś życiach których nie mają pojęcia... z resztą sam przyznałeś że jesteś trollem ... i przede wszystkim chyba dzieckiem , małym bezmózgim dzieckiem które myśli że myśli

kryszti

A mimo to sprawiłem ci przykrość. I kto tutaj jest nieporadnym maminsynkiem?

ocenił(a) film na 4
springerok

Tak k*rwa sprawiłeś mi przykrość :D Do tej pory nie mogę się pozbierać... pokolenie trolli

Oli69

jednak jest z Tobą nie tak...

ocenił(a) film na 3
Gangelus

jak bym miał też 14 lat to może bym też myślał jak Ty...

ocenił(a) film na 7
Oli69

Pozwolę sobie wtrącić: Gdybyś Ty miał powyżej 14 lat, to wiedziałbyś, że argumenty "wiekowe" na filmwebie są tanie, niedojrzałe i do niczego nie prowadzą.

ocenił(a) film na 3
greenimagine

widocznie dla takich jak wy każdy co zgłasza jakąś krytykę (mniej lub bardziej konstruktywną) to jest tani niedojrzały i do niczego nie prowadzi. napisałem, że film jest do dupy, a wy na siłe chcecie mnie przekonać że jest fajny...

ocenił(a) film na 7
Oli69

Takich jak "MY"? Odniosłam się tylko do argumentu typu "ty nie zrozumiesz, bo masz 14 lat..." i to on jest niedojrzały i do niczego nie prowadzi. Wytykanie sobie wieku utożsamiasz z konstruktywną dyskusją? Nikogo nie przekonuję do czegokolwiek, a tym bardziej na siłę. W moim poście nie było słowa nt. filmu, dlatego uprzedziłam, że tylko "wtrącam". Radzę na przyszłość uważniej czytać. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Oli69

Film ci się nie podobał bo jesteś niedorozwojem.

ocenił(a) film na 3

ta, ja jestem niefajny, bo oceniam ludzi po wieku (co IMO ma znaczenie, bo koles 15 lat nie ma to samo w glowie co koles 50 lat), ale wy tez jestecie fajni piszac ze jestem niedorozwojem itp... szkoda mi was, to tylko byly osobiste odczucia na temat filmu, a wy juz w głowie nienawisc i myslenie jak tu naublizać innym..

użytkownik usunięty

Podzielam Pani sympatię wobec filmu, proszę Pani. Pozdrawiam serdecznie.

Oli69

haha, najlepiej po wieku oceniać, lool.

ocenił(a) film na 1
Oli69

Oli 69, zgadzam się z Tobą całkowicie!!!!!!! Ten film to jeden z najgorszych horrorów jakie kiedykolwiek widziałem. Choć przyznam, że z początku zapowiadał się naprawdę dobrze, trzeba być naprawdę pokręconym żeby zepsuć film w tak siermiężny sposób... Z uśmiechem na twarzy daję temu gniotowi 1/10 :)

ocenił(a) film na 6
krynicah

Słyszałem dużo negatywnych opinii o tym filmie, więc chciałem sam mu się bliżej przyjrzeć, no i film okazał się totalną klapą. Ani to horror ani do końca komedia, nie wiem jakie były zamierzenia tego filmu. Fabuła nieskładna, gra aktorska śmieszna, postaci tych speców od duchów i opętań wycięci jakby z innego filmu. W miarę fajnie wyglądały zaświaty, podobała mi się ta nieruchoma rodzinka na kanapie, chociaż nie wiem co miała wspólnego z całym tym filmem. Jako miłośnik horrorów, temu daję 2/10. Szkoda tylko, że takie filmy często odnoszą kasowe sukcesy, z tym pewnie będzie podobnie.

ocenił(a) film na 3
krynicah

a ja mam do niego sentyment , jedyny film który znudził mnie do tego stopnia , że zasnąłem.

użytkownik usunięty
Oli69

To podajcie wkońcu jakiś zaajebisty horror,prawdziwe według was arcydzieło.Co wchodzę żeby poczytać sobie opinie o jakimś horrorze to gniot,gniot,gniot...czego wy oczekujecie,bo dogodzić wam to masakra jakaś

Oli69

moje oczekiwania ok jak dla mnie to 9 /10 --- widziałam gorsze horrory .

ocenił(a) film na 5
Oli69

Zgadzam się z założycielem tematu. Film po prostu słaby, jak dla mnie. Niestety stworów z czerwonymi głowami i innych przebierańców przestałam się bać bardzo bardzo dawno temu. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones