PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 567
ocen
6,7 10 1 95567
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

i przypominał momentami komedię albo bajkę dla dzieci.

ocenił(a) film na 5
Rafal_

Zgadzam się w stu procentach! Moment, w którym to nawiedzone dziecko przebiega przez kuchnię obok Renai (oczywiście dramatyczna gra na skrzypcach w tle) rozbawiła mnie do łez! xD

ocenił(a) film na 4
Rafal_

Ode mnie również 4/10 zdecydowanie polecam bardziej Sinister i Mama bo są pod każdym względem lepsze od tego czegoś którego plusem jest chyba tylko niski budżet.Filmik był w ogóle nie straszny,stworki były wręcz z dupy widać że dziś ludzie nie mają już tylu pomysłów co dawniej mieli twórcy takich filmów co zresztą bardzo boli :(,aktorstwo,fabuła i klimat po prostu na poziomie filmów chyba "Z" klasy zdecydowanie nie polecam bo jak kolega wyżej napisał jest to bardziej horror dla dzieci z dużą szczyptą komedii a najlepszym tego przykładem jest akcja z maską przeciwgazową po prostu ubaw po pachy.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
DemiaN

Opinia człowieka, który uważa wyścig z czasem za arcydzieło...

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

A co ma gówno do wiatraka?

ocenił(a) film na 9
DemiaN

To że masz słaby gust, więc Twoja opinia jest mało warta imo.

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

HAHAHA :D ej dziecko dziecko każdy ma inny gust i to widać i to jest właśnie piękne i o to właśnie tutaj chodzi,gdybym był jeszcze dzieciaczkiem jak pewnie ty to też bym ci podał kilka filmów z twojego profilu które bym wyśmiał ale nie chce się zniżać do twojego poziomu jeśli jednak jesteś ciekawy to ci napiszę ale wolałbym nie bo zamiast dyskusji zrobiłby się nam tutaj bajzel i nie potrzebnie stracilibyśmy obaj czas.

ocenił(a) film na 9
DemiaN

,,,,,,,,, masz parę przecinków :*

p.s. wyzywanie od dziecka, tak bardzo dojrzałe
p.p.s dziecko to ja mam, a nie nim jestem


pozdrawiam serdecznie i uściski dla całej rodzinki :*

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

Jeżeli ktoś jest dojrzały czyli dorosły to powinien wiedzieć że to forum opiera się na różnorodności gustów.Przepraszam cie jeśli ciebie uraziłem ale dla mnie osoba nie pojmująca jednej najważniejszej zasady dotyczącej gustów jest dzieckiem który nie powinien się udzielać bo w taki sposób tylko podburza ludzi do wzajemnego hejtingu,zamiast kulturalnej dyskusji robi się tylko bajzel i kupa straconego czasu.

ocenił(a) film na 7
Rafal_

Phi! W porównaniu z Egzorcystą (z którego masz awatara) to z perspektywy czasu film jest bardzo dobrze zrobiony. Muzyka niczym przy Nosferatu, gra aktorska bez zarzutów, fabuła która wciąga.
Nota bene jak chcesz oceniać horrory, rób to w całkowitej ciemności, ze słuchawkami na uszach ;]

użytkownik usunięty
Rafal_

zgadzam sie, sam scenariusz nie najgorszy , typowy . Niestety bardzo widać niski budzet , gra aktorów Straszna,

Pierwsze 3 opinie są po prostu GÓWNO WARTE? wy chyba spaliscie zamiast oglądac film albo jestescie tylko po to by dawać głupie opinie i zanizac ocene filmu? innego rozwiązania nie widze.

Oj Aga bo dostaniesz klapsa w pupencie:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones