PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637450}

Never Ending Story

Ne-beu-en-ding-seu-to-ri
6,7 142
oceny
6,7 10 1 142
Ne beu en ding seu to ri
powrót do forum filmu Ne-beu-en-ding-seu-to-ri

Świetny

ocenił(a) film na 8

Bardzo ciepły film. Wbrew pozorom bardzo pozytywny,a przy tym dający do myślenia:)
Świetnie odegrane role głównych bohaterów. Muszę przyznać, że naprawdę wciągnął mnie.
Polecam każdemu:)

ocenił(a) film na 7
sylwucha_88

W zupełności się zgadzam. Jak to często bywa w kinie azjatyckim, poważny problem jest ukazany z lekkością i poczuciem humoru. Co wcale nie oznacza, że jest bagatelizowany. Wszystko w tym filmie jest zrównoważone zarowno smutki jak i radości. Aktorzy spisali się na medal. Polecam szczególnie osobom, które dopiero zaczynają przygodę z kinem azjatyckim.
P.S. Uwielbiam scenę w samochodzie, kiedy bohaterowie słuchają piosenki. Więcej nie powiem, sami będziecie wiedzieć o którą mi chodzi :-)

ocenił(a) film na 8
AtkAsienka

O tak:) jest tu wiele innych zabawnych scen;)

ocenił(a) film na 10
sylwucha_88

Zgadzam się w zupełności z przedmówczynią:) Pomimo, że temat związany ze śmiercią, jednak została ona oswojona w ciepły sposób:) Bohaterowie nie rozpaczają, jak to bywa w zachodnim kinie, ale przeżywają swoje ostatnie miesiące "na swój sposób", który być może uchronił ich od śmierci? Kto wie... Polecam:)

ocenił(a) film na 8
martusek100

Dla mnie to jeden z tych wyjątkowych filmów, które się nie nudzą, i do których się wraca co jakiś czas. Są takie azjatyckie perełki, które przedstawiają dany temat w sposób zaskakujący. Ten film do nich należy. Ja oglądałam go jak zahipnotyzowana - nie czułam upływu czasu, co rzadko mi się zdarza:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones