PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 932
oceny
6,5 10 1 74932
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

W TOP GEAR był wywiad z aktorem ,ktory gra głowna rolę i mówił zero efektów komputerowych.Postanowiłem obejrzeć i podobał mi się :) Seria szybcy i ściekli już dawno zeszła na psy:)Po TOkyo Drift :P

ocenił(a) film na 2
zenio_3

Zero efektów komputerowych...? I roztrzaskali koenigsegga agere z a 5 baniek na potrzeby filmu...?No ja Cię proszę...

Piodr

w top gear mówili że ta agera kosztowała 700 tysiecy funtów lub jakoś tak :)

ocenił(a) film na 2
zenio_3

Poważnie?I to nie był żart?

ocenił(a) film na 5
Piodr

Nie rozwalali prawdziwych samochodów tylko kopie, których koszt wynosił około 300 tysięcy dolarów za sztukę. Nie wierzę, że w ogóle nie używali grafiki komputerowej, dla przykładu ta scena gdy rozmawiają lecąc mustangiem nad kanionem

owiec_1989

no to wiadomo ze kopie :P okrojone mi sie wydaje na scenie koncowej przy plonacym samochodzie uzyli ale wiekzosc wyglada bardzo przkonujaco

ocenił(a) film na 3
owiec_1989

Nie kopie tylko modele, atrapy ...

zenio_3

Zgodzę się, po tokyo drift nawet nie oglądałem żadnego kolejnego f&f. Właśnie oglądam NFS zapowiada się w miare :)

ocenił(a) film na 3
zenio_3

Wystarczy obejrzeć napisy końcowe, aby się dowiedzieć ile w tym było efektów komputerowych.

Leszy2

a kto oglada napisy koncowe hahahha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones