PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130717}
5,4 84
oceny
5,4 10 1 84

Neon City
powrót do forum filmu Neon City

Przyzwoite postapo

ocenił(a) film na 6

Kompletnie zapomniane kino. Do tej pory film się chyba nie doczekał odświeżenia i wydania na DVD. W roli głównej długowłosy (!) Michael Ironside, który gra typowego dla tego rodzaju kina twardziela i buca, którego jednak szybko można polubić. Fabuła jest całkiem przyzwoita, jak na typowe kino postapokaliptyczne. Ciężarówka przewozi ludzi z małej wioski do większego miasta. Po drodze kilkaset mil pustkowi, zamieszkałych przez mutantów i bandytów. Niby standard, ale ogląda się przyjemnie.

ocenił(a) film na 5
Malignus

Mogę się zgodzić, film jest całkiem niezły dla miłośników takich klimatów, fabuła jak najbardziej ok i w miarę przyzwoity technicznie (efekty, scenografia) i rzeczywiście praktycznie chyba zapomniany. Trafiłem na niego przeglądając filmografię Vanity.którą ostatnio jestem zafascynowany. Niestety pod tym względem się zawiodłem, był to już schyłek jej kariery aktorskiej, rola kompletnie nijaka, a fryzura i łachmany w które była odziana kompletnie zabiły jej nieprzeciętną urodę, szkoda.Film można zobaczyć na youtube w wersji oryginalnej, da się to ogarnąć językowo nawet przy niezbyt dobrej znajomosci angielskiego Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Malignus

Jest reedycja DVD w Japonii, Hiszpanii, chyba też w Niemczech, nie wiem czy zrobili jakąś w USA czy Wielkiej Brytanii.
U nas pewnie nigdy nie będzie, bo nawet VHS słabo się wypożyczał w Wypożyczalniach.
Więc film raczej nie jest łakomym kąskiem dla potencjalnego dystrybutora.
Niemniej trochę szkoda, bo film jednak dość oryginalny, i chyba dzisiaj nawet lepiej byłby odbierany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones