PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 288
ocen
7,4 10 1 159288
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

Dobijający

ocenił(a) film na 7

Mimo komizmu sytuacyjnego, wymowa skrajnie pesymistyczna. Czułam ogromny Weltschmerz bo obejrzeniu :) Jednak uważam to za plus filmu, że nie jest on podkoloryzowany i przedstawia smutne realia, choć czasem niektóre sytuacje są zdeformowane w "krzywym zwierciadle", to na pewno każdy widz może odnieść akcje do życia sporej rzeszy ludzi. Poza tym mamy tu świetną rolę Pazury, widziałam sporo filmów z nim i za każdym razem poraża mnie talentem. Genialny aktor. Minusem natomiast jest fakt, że akcja zanadto się ciągnie. Wydawało mi się, że oglądam film już baaaardzo długo i chciałam, żeby szybciej się kończył.

ocenił(a) film na 7
Alicjoza

I jakoś nie pasuje mi nazywanie tego filmu komedią. Jak już to czarną.

ocenił(a) film na 8
Alicjoza

To nie jest komedia. Dramat z elementami komedii. Ludzie powinni przyciagnac wiecej uwagi do tytulu :D

ocenił(a) film na 8
Alicjoza

Wszystko w tym filmie jest szare i do d*py. Nie chodzi mi o grę aktorów czy o sens dzieła, ale o realia i wymowę. Zresztą spójrzmy w jakim krajobrazie się dzieje. Paskudna pogoda, jakaś wczesna wiosna albo późna jesień, w Łodzi, czyli jednym z najbrzydszych miast Polski. Ten film autentycznie mnie pod koniec zasmucił. Podobnie zresztą jak Dzień Świra. Ale tutaj to było chyba jeszcze bardziej widoczne. Smutny obraz smutnego człowieka. Człowieka naiwnego, który od życia nie dostał tak naprawdę nic. Nawet jego ,,prawdziwa" miłość jest pukana przez kolegę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones