PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 267
ocen
7,4 10 1 159267
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

Filmy takie jak: "Dzień świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", czy też "Baby są jakieś inne" są bardzo dobrymi przykładami na to, że Koterski potrafi robić dobre filmy. "Nic śmiesznego" jest chyba jego najgorszym dziełem. Mnóstwo chamstwa, naprawdę żałosnych scen erotycznych i tej durnoty Adasia Miauczyńskiego. Sam Cezary Pazura zagrał naprawdę słabo, ogólnie film jest tandetny, choć tak jak mówię, niektóre filmy tego reżysera są dobre, tak ten ani nie wzbudza żalu do bohatera ani nie śmieszy, jest po prostu chamski i czasem obleśny i tyle. Ocena 5/10 jedynie za znikome przebłyski nijakiej fajności i z sentymentu to innych filmów reżysera. A tak, klapa!

Karolexification

BSJI to gówno jak stąd do Chin a to jest najlepszy film Koterskiego ale czego się spodziewać po HG w awatarku

ocenił(a) film na 8
prostareposta

Koleś, to że jestem fanem takiej muzyki, to nie oznacza, że jestem jakimś umysłowo ograniczonym typem co siedzi na ławce i pali jointy. Wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? W tym momencie ty narzuciłeś mi swoje zdanie, pod moją wypowiedzią, to jest moja ocena, do której mam prawo. Także twoja wypowiedź mało mnie obchodzi, a jeśli oceniasz ludzi po tym jakiej słuchają muzyki to cie normalnie propsuje, ziomuś! Jesteś ułomny.

Karolexification

W sumie masz rację też nie lubię jak się narzuca opinie, tak czy srak BSJI to w porównaniu do Nic Smiesznego żałosne i przegadane gówno bez grama dowcipu, ale Twoje zdanie to Twoje zdanie.

Chyba nie wiesz co to znaczy propsować, sprawdź se może w słowniku, proste że oceniam na podstawie muzyki

ocenił(a) film na 8
prostareposta

A ty chyba nie wiesz co to ironia. Specjalnie napisałem słowo Props. Jesteś chyba strasznie gołosłowny.

ocenił(a) film na 9
Karolexification

ten film jest zajebisty a wszyscy jesteśmy chrystusami to dno i nudy tak jak ty kołku

mbielek

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii nie będąc przy tym poniżany/wyzywany....

użytkownik usunięty
damian15101996

"W mordę pier..... bambusie."

spoko, spoko, trzeba się wyluzować :))

użytkownik usunięty
TobiWUJO

Tylko cytuję z filmu :D

ocenił(a) film na 1
Karolexification

Lubię stare Polskie filmy ale tu masz rację ten film to porażka.4/10

ocenił(a) film na 6
Karolexification

Dla mnie ten film jest genialny ze wzgledow zawodowych - tak prawdziwy, jezeli chodzi o srodowisko produkcji filmowej, ze lepiej sie nie da :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones