PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 267
ocen
7,4 10 1 159267
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

Małgorzata

ocenił(a) film na 9

Ogladalem ten film 13 lat temu i oprocz zabawy, pozostanie mi w pamieci na zawsze watek
Malgorzaty. Pewnie dlatego, ze mam podobne odczucia i nie jestem pewnie w tym
odosobniony. Mysle, ze przegapilem swoja Malgorzate, Szukajac, wybrzydzajac nie
dostrzeglem jej w moim zyciu. Gdzies sie pojawila na chwile i przez wlasna glupote
stracilem ja bezpowrotnie.Tak jak Adas widzialem w niej boginie, na skraju rzeczywistosci.
Cos nietykalnego, kruchego, ulotnego. Przegapilem, ze ona stworzona jest dla mnie, jest
moja druga polowka, moim bytem. Bedac juz po czterdziestce zdaje sobie sprawe, ze moja
Malgorzata juz nie istnieje. I to jest to z czym musze zyc...
Zazdroszcze tym, ktorzy Malgorzat maja od liku i tym ktorzy, maja to kompletnie w dupie. Ja
nie potrafie.

cyphermm

Przykre, ale Wy mężczyźni tak właśnie macie, to co najważniejsze przelatuje Wam obok. Dlaczego? Bo w młodości kierujecie się dewizą "bawmy się, bawmy się, bzyknę Cię, bzyknę Cię", przepraszam, ale wydaje mi się, że tak właśnie jest. Brak opamiętania powoduje, że w ostatecznym rozrachunku tracą na tym obie strony, niestety w momencie jak człowiek zaczyna to rozumieć jest już za późno, czas biegnie dalej i nie da się go cofnąć. cyphermm- podziwiam przyznanie się do błędu, fajnie by było gdyby wszyscy mężczyźni dochodzili do takich wniosków ;)

ocenił(a) film na 8
karolinka_1753

a pewnym wieku dewiza "bawmy się, bawmy się, bzyknę Cię, bzyknę Cię" powraca, ale tym razem z obu stron (!) bo życie sobie plynie, a ludzie sie starzeją i to życie przelatuje sobie między palcami, więc warto przeżyć coś nieszablonowego, bo życie jest krótkie, itp... ;)

Rado101

zależy od podejścia, owszem, można mieć wspaniałe wspomnienia i jednocześnie można też żałować, że przez zabawę coś/kogoś się straciło, ale można też docenić co się ma i wieść szczęśliwe życie, każdy ma inne doświadczenia, więc nie ma idealnej recepty na życiowe powodzenie... W każdym razie mężczyźni bardziej korzystają z życia, kobiety stały się takie tylko dlatego, że chcą dotrzymać im kroku, że trudno Wam-mężczyznom dogodzić.. Rozmowa troszkę zboczyła z toru ;)

ocenił(a) film na 9
karolinka_1753

ano... zboczyla... mysle, ze to raczej polska, katolicka, zacofana mentalnosc kobiet niz proba doriwnania mezczyznom.
"bawmy się, bawmy się, bzyknę Cię, bzyknę Cię" - nie w tym rzecz...czy myslisz, ze kazdy zwiazek mezczyzny i kobiety tak wyglada?? zabawa i bzykanie??
mialem na mysli spotkanie idealu, wymarzonego partnera i takie "zgrzanie", ze nic z tego nie wychodzi... to takie zachwycenie sie banka mydlana... wystarcza niechcaca dotknac, dmuchnac i peka...

cyphermm

jak to zacofana, katolicka mentalność skoro stały się bardziej wyzwolone?? gdzie tutaj widzisz katolicką, zacofaną mentalność?? kobiety stają się coraz bardziej otwarte na wszelkie propozycje, a to tylko dlatego, że chcą dorównać mężczyznom-emancypacja posuwa się coraz dalej, a to raczej przeczy katolicyzmowi i zacofaniu.. a o bzykaniu i zabawie pisałam raczej w kontekście "wolnych związków" niż w ogólnym, typowym pożyciu damsko-męskim.. mężczyźni często zanadto korzystają z uroków życia, myśląc że w ten sposób znajdą swój ideał, który niestety przez ową zabawę często przemyka im koło nosa i później okazuje się, że jest już za późno, żeby cokolwiek odkręcić.

karolinka_1753

Zgadzam się generalnie z tym co napisałaś, tylko z jednym zastrzeżeniem.
Dzisiaj już wiem, że kobiety mają takie samo podejście jak faceci, a przynajmniej w dzisiejszych czasach strasznie się do nich upodobniły.
I same też korzystają z tych uroków życia bez opamiętania, a potem budzą się z ręką w nocniku.
Ja przynajmniej nie widzę już różnicy.

ocenił(a) film na 10
karolinka_1753

A show kradnie Krzysztof Kowalewski! Taką sylwetką na pewno sobie nie pomagał, z drugiej strony - obnosił ją zawsze z godnością:-)
Producent filmu Klęska:
https://www.youtube.com/watch?v=g71NzMdaxho
Będzie takich aktorów charakterystycznych brakowało...
Brunet wieczorową porą:
https://www.youtube.com/watch?v=cTUtkgzvdGs

ocenił(a) film na 10
cyphermm

Jednym słowem - Klęska:
https://www.youtube.com/watch?v=g71NzMdaxho

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones