PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 288
ocen
7,4 10 1 159288
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

Ważna Sprawa - SCENARIUSZ

użytkownik usunięty

Szukam i szukam i nie znalazłem... Chodzi o scenariusz "Nic Śmiesznego" i "Dnia Świra". Kto ma lub wie gdzie znaleźć proszony jest o kontakt w trybie pilnym!

ocenił(a) film na 8

również poszukuję! :D

ocenił(a) film na 10

Witam. Scenariusz do Dnia Świra, do ściągnięcia stąd (plik opublikowany dn. 2017-06-22 14:38:35, miejmy nadzieję, że nikt go nie usunie) Ponieważ zamieszczanie URLi/linków/odnośników w komentarzach na flimweb.pl jest zabronione i nie jestem w stanie opublikować takiego komentu, dlatego musiałem je zmodyfikować i we wszystkich poniższych linkach zamieniłem znaki slash, tj. "/", na znak spacji, tj. " "

docer(kropka)pl doc n8esx15

Skrypt ten wyszedł drukiem w miesięczniku Dialog nr 8 sierpień 2000, a następnie w książce z 2002r. autorstwa M. Koterskiego "Dzień Świra i inne monologi Adasia Miauczyńskiego na jedną lub więcej osób.

Do "Nic śmiesznego" niestety nie udało mi się nic znaleźć na necie oprócz angielskich napisów w serwisie opensubtitles(dot)org.

Także obawiam się, że będzie trzeba ze słuchu spisać skrypt i zrobić z tego np. napisy do filmu. Lub ew. pdf-a lub fanowską stronę jak ta z fachowo spisanym skryptem do Miś-a na bareja neostrada pl . Zawodowcy... ;)

ocenił(a) film na 10
anowak75

Jakby się ktoś obawiał, że pod "docer(kropka)pl doc n8esx15" jest jakiś wirus, proszę sobie wygooglać ten sam link wyszukując "dzień świra scenariusz pdf" w google. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones