PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681}
7,4 159 288
ocen
7,4 10 1 159288
7,2 29
ocen krytyków
Nic śmiesznego
powrót do forum filmu Nic śmiesznego

filmy o narzekaniu na życie codzienne to temat wałkowany milion razy. Ale jak jakiś zrobi
to w dobry sposób, to czemu nie. Ten nie robił tego źle, ale jakoś z większym polotem
tez nie.

jako dramat 5/10

jeśli oceniać jako komedię to bywały śmieszne momenty, ale rzadko. Część gagów była
zgadywalna, duża część wulgarna

jako komedia 3/10

formę za to miał okropną. Ja wiem, że każdy "nowoczesny" film to taki, w którym wszyscy
bluzgają jak węglarze, ale do mnie ta nowoczesność wcale nie dociera. Nie było też w
formie tego filmu czegoś, co by mnie "tchnęło", zaskoczyło, czy coś w tym stylu...

2/10

finally: 3/10

być może jednak, że zniechęcony kiepskimi żartami i formą nie zauważyłem jakiegoś
super-turbo przekazu filmu ;d

EDIT: a nie nie, pamiętam, że na początku film miał kilka drobnych smaczków, jak np kopcąca się wiertarka dentystyczna ;] to za formę niech ma 4/10 i ostatecznie cały film

ocenił(a) film na 4
MegaSzczota

Też dałem taką ocenę, niektóre żarty same w sobie były dobre, ale film jako całość taki sobie. Coś czuję, że to miała być satyra na polską rzeczywistość ale nie wyszła. Satyrą byłoby gdyby taki typ dobrze się w niej odnalazł. Zamiast tego jest film o przegranym człowieku, który nie potrafi się pogodzić z tym faktem. Trudno mu nawet współczuć (jak np. w Dniu świra), bo decyzje jakie popełnia są głupie a jego los jest wyłącznie jego winą.
4/10

ocenił(a) film na 9
wczorajszy

Żarty nie miały być dobre, przynajmniej według mnie. Film miał być męczący, miał być okropny... Technika nie miała być cudowna. I nie chodzi nawet o to, żeby mu współczuć... Ale żeby dostrzec, że takie osoby są niedaleko nas.
Większość jego decyzji wynikała z desperacji. Każdy człowiek popełnia błędy, ale nie każdy płaci za nie aż taką cenę.

MegaSzczota

To fakt, film jest średni ogólnie chyba miało być inaczej niż finalnie wyszło. Kilka scen dobrych a kilka scen kompletnie psuje film.
Ale trzeba przyznać, że kilka scen mnie rozśmieszyło.

ocenił(a) film na 6
MegaSzczota

Mnie momentami odrzucał ten film, poprzez obleśne sceny miłosne, jakoś to ślisko wyszło, nie umiem wyjaśnić. Reszta bardzo życiowa, perełka rola Kozłowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones