PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720886}
6,7 109 393
oceny
6,7 10 1 109393
6,8 35
ocen krytyków
Nice Guys. Równi goście
powrót do forum filmu Nice Guys. Równi goście

nie zakończenie. Niestety, ale twórcy nie popisali się. Nawet nie chodzi o to, że sprawa została zawieszona, nie została do końca wyjaśniona (choć to też na pewno wielki błąd), ale rozwiązanie akcji było po prostu chaotyczne, nie wiadomo było co, gdzie, jak i z kim. nie wiadomo jak zareagowali ludzie, w końcu był to wielki skandal o rozmiarze krajowym (szef departamentu stanu która tuszuje niewygodne informacje na temat wpływu katalizatorów na środowisko- to mogła być afera na cały świat, tymczasem w filmie jedynie wspomniano, że coś przebąknięto w TV i panią szef w korytarzu sądowym- zostaje niedosyt. Może to otwarcie furtki do drugiej części (która nie ukrywam chętnie bym zobaczył), ale zrobione trochę bez ładu i składu, przez co widz ma mindf*ck, bynajmniej nie pozytywny.

Ale poza tym ciężko się przyczepić, bo dawno nie oglądałem tak zabawnej komedii, zwłaszcza komedii sensacyjnej. Reżyseria naprawdę na najwyższym poziomie, a gra aktorska również (chociaż wkurza mnie aktor jednej miny Russell Crowe). Gosling mnie zaskoczył pozytywnie, zawsze gra przystojniaczków, a teraz zagrał naprawdę fajną, komediową rolę. Na plus.

ocenił(a) film na 9
Konrad992

Może twórcy chcieli przez to powiedzieć że świat nie jest fair i nie można obalić skorumpowanego systemu w kilka dni. Z resztą pani szeryf w ostatnim monologu twierdzi że Detroit nigdy nie upadnie ( czy coś takiego ) a jak wiemy historia mówi co innego. Może trzeba obejrzeć ten film kilka razy żeby złapać wszystkie smaczki .

ocenił(a) film na 10
czken10

Podobnież, jak mówili, że ludzie nie są tacy głupi i zrozumieją jaki problem stanowią zanieczyszczenia atmosfery, więc za kilka lat (czyli tak mniej-więcej do 1985 roku) zaczną masowo jeździć samochodami elektrycznymi ...

My już wiemy, że nie jeździli, czyli potwierdza się sugestia, że ludzie są jednak naprawdę głupi (z autopsji to potwierdzam) .

Wiele, wiele niuansów i tak zwanych smaczków, kto ma głowę na karku ten je dostrzeże, a to znaczy , że ocena 8 lub 9 to dla takiego filmu powinno być minimum .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones