PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720886}
6,7 109 393
oceny
6,7 10 1 109393
6,8 35
ocen krytyków
Nice Guys. Równi goście
powrót do forum filmu Nice Guys. Równi goście

1. Dom Marcha spalił się a potem nadal był tam gdzie był.
2. W scenie w której March rzuca pistolet do Jacksona rozbija on szybę i wypada za okno, jednak w następnym ujęciu ma broń w dłoni.

P.S Może coś przeoczyłem jak by coś to zachęcam do wyprowadzenia mnie z błędu.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
desmond19989

2. March rzucał granat, a nie pistolet

ocenił(a) film na 7
OzzyPL

Rzucał pistolet

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Byłem wczoraj w kinie, więc stwierdzam, że się mylisz, bo Healy trzymał pistolet w ręce już przed rzutem i krzyknął do Marcha, żeby podał mu granat, a ten trafił w szybę. Dziękuję i pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
OzzyPL

Stary sorki jednak mój błąd, jednak to był pistolet, ale March podbiegł do Jacksona, ze słoikiem (czy czymś tam) w którym chował pistolet

ocenił(a) film na 7
OzzyPL

No a pierwszy punkt?

ocenił(a) film na 8
desmond19989

No to jest właśnie trudne do wyjaśnienia, trzeba jeszcze z raz lub dwa prześledzić ten film

ocenił(a) film na 5
desmond19989

Dom Marcha się spalił, ten na wzgórzu, gdzie mieszkał jeszcze z żoną a gdzie później czytała książki córka.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Rajwant

Aaaaaa dzięki.

ocenił(a) film na 6
desmond19989

1. Dom w którym mieszkał March to nie ten sam, który się spalił. Ten który się spalił stał w miejscu, gdzie dziewczynka chodziła czytać. Miał być odbudowany w tym samym miejscu.
2. Też mnie zainteresował wątek broni. Myślę, że Jacksonowi brakło amunicji i dlatego poprosił Marcha, żeby ten rzucił mu swój pistolet. March nie trafił i pistolet wybił szybę. Ale March wziął słoik na ciastka gdzie były naboje (trzymał też tam swoja broń - dziewczynka ją stamtąd wzięła). I podbiegł do Jacksona z amunicją do jego broni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones