PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 120
ocen
7,5 10 1 41120
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf
DziurawaMarysia

oczywiście, że playback. w filmie zostały wykorzystane oryginalne utwory. Marion rusza tylko ustami. pozdrawiam

marcino55555

uuu szkoda, no cóż zbyt piękne żeby było prawdziwe

DziurawaMarysia

co nie zmienia jednak faktu, że zagrała fenomenalnie. dawno nie widziałem tak genialnie odegranej roli. po prostu mistrzostwo

marcino55555

ja w sumie widziałem kilka lepszych ostatnio

DziurawaMarysia

a mógłbyś polecić mi coś dobrego? byłbym naprawdę wdzięczny. pozdrawiam

marcino55555

no cóż jeśli chodzi o takie wyraziste kreacje aktorskie no to polecam przede wszystkim
2012:
Lincoln - sam film to zwykły przeciętniak lecz kreacja DDL, dla niektórych to rola dekady, ja Ci jeszcze mogę polecić z nim Moją Lewą Stopę za którą dostał Oscara to chyba jego najlepsza kreacja.
Mistrz - wielki popis aktorskich umiejętności PS Hoffmana i Amy Adams. z Hoffmanem, oczywiście polecam "Capote"
Ray - skoro spodobał Ci się Oscarowy film o Edith Piaf, to na pewno Ray też przypadnie Ci do gustu, zdecydowanie życiowa rola Foxxa.
Millenium - Rapace w roli enigmatycznej Salander to jest dopiero coś!
Róża - w żadnym polskim filmie dawno nie widziałem tak perfekcyjnie zagranych postaci.
Poradnik pozytywnego myślenia - dla mnie świetna komedia, chyba nawet najlepsza w tym roku
Nędznicy - Jackman jakiego nie znałem i Hathaway która wspina się na aktorski Mont Everest.

pozdrawiam i sorry za literówki.

DziurawaMarysia

o zapomniałem jeszcze warto zobaczyć Zabójczego Joe :)

DziurawaMarysia

wielkie dzięki. czyli jutro robię maraton. poizdrawiam

DziurawaMarysia

Z takich muzycznych biografii lubię jeszcze Spacer po linie. Nie wiem czy to kwestia osoby o której jest czy filmu, ale uwielbiam. No i masz rację z Rayem- mistrzowska rola. Muszę obejrzec pozostałe filmy, które wymieniasz.

ocenił(a) film na 9
DziurawaMarysia

W obsadzie jest wymieniona Jil Aigrot jako głos Edith Piaf w partiach wokalnych

DziurawaMarysia

Marion potrafi spiewac i spiewala piosenki Edith, jednak w filmie zostaly podloozone oryginalne wykoniania Piaf ;)
http://www.youtube.com/watch?v=asuWuSPgq24

mikasha

Jil Aigrot jako głos Edith Piaf w partiach wokalnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones