PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219901}

Nieśmiertelny: W poszukiwaniu zemsty

Highlander: The Search for Vengeance
6,8 770
ocen
6,8 10 1 770
Nieśmiertelny: W poszukiwaniu zemsty
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: W poszukiwaniu zemsty

Myślałem że w odniesieniu do poziomu filmów o Nieśmiertelnym stwierdzenie to ma sens. W końcu po tej jedynej pierwszej częsci, reszta windowała Górala na dno. Pierwszy raz tak namacalnie czułem jak kontynuacje niszczą legendę. Highlander albo doczekał się słabej kontynuacji (2), ledwo średniej (3 i 4), albo wręcz tragicznej ( Żródło!!!!!!). Jednak japończycy jakoś podnieśli Nieśmiertelnego z grobu :] "W poszukiwaniu Zemsty" to film świetny pełen akcji, dobrej fabuły i mnóstwa retrospekcji z różnych czasów za które wielu kochało MacLeoda. Nie ma tu Connora. Mamy Colina i to również MacLoeda. Dziwne, już trzeci z tego rodu. Na szczęście zgrabnie to pomyślano. Wychodzi więc na to że twierdzenie "łowcy głow" jednak się nie spełniło. "Może być tylko dwóch".
Polecam wszystkim fanom pierwszego Nieśmiertelnego. Lepszego już filmu nie będzie. Remake powinien iść tym tropem.

howlet

Zgadzam się że jest to drugi najlepszy Nieśmiertelny po jedynce. Świetna akcja, fajna kreska. Dwie rzeczy mnie zawiodły. Dubbing bo Colin często brzmi jakby nie odchrząknął i w ogóle mogli go zrobić bardziej kwadratowego, jak na szkota przystało, a nie że wyglądał zupełnie jak Markus tylko z innymi włosami. Druga rzecz to dialogi które są momentami żenujące. To brzmi jak film z lat 80, albo anime z lat 90. Może gdyby było o połowę mniej linii dialogowych byłoby lepiej, albo gdyby Japończycy go dubbowali... Moim zdaniem Średni 5/10.

Leori

mam to samo - nie licząc pierwszej części (POWINIEN BYĆ TYLKO JEDEN) najlepszy ''Góral'' =)

howlet

Anime jeszcze nie widziałem, ale powiem tyle, że druga część Nieśmiertelnego jest znacznie lepsza w odbiorze kiedy nie patrzysz na nią jak na kontynuację, tylko cyberpunkowe kino klasy B - wtedy daje dużo frajdy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones