Highlander III: The Sorcerer

plakat - Nieśmiertelny III: Mag (1994)

opisy filmu

(4)
  • Ta część "Nieśmiertelnego" osadzona jest w roku 1994. Po śmierci ukochanej Heather kilka wieków wcześniej, Connor MacLeod opuszcza rodzinną Szkocję i zaczyna podróżować po świecie. Trafia do Japonii gdzie spotyka sławnego czarnoksiężnika Nakano, również nieśmiertelnego, z którym się zaprzyjaźnia. Jedak wkrótce przybywa do Japonii odwieczny wróg Nakano - Kane, aby ściąć mu głowę.

  • Życie Connora Macleoda zmienia się dramatycznie, kiedy grupa japońskich archeologów dokonuje niezwykłego odkrycia - odkopuje odwiecznego wroga Nieśmiertelnego - Czarnoksiężnika. Obdarzony olbrzymią mocą, Czarownik porywa ukochanego, adoptowanego syna MacLeoda i od tej pory Nieśmiertelny zmuszony jest do walki nie tylko o swoje życie.

  • Akcja tego niezwykłego filmu rozgrywa się na przestrzeni setek lat - w starożytnej Japonii, podczas Rewolucji Francuskiej oraz we współczesnym Nowym Jorku. Życie Connora MacLeoda zmienia się dramatycznie, kiedy grupa japońskich archeologów dokonuje niezwykłego odkrycia - odkopuje odwiecznego wroga nieśmiertelnego - czarnoksiężnika. Obdarzony olbrzymią mocą, czarownik porywa ukochanego, adoptowanego syna MacLeoda i od tej pory nieśmiertelny zmuszony jest do walki nie tylko o swoje życie.

  • W pradawnej Japonii Connor Mac Leod kształci się u nieśmiertelnego czarnoksiężnika Nakano. Do Japonii przybywa odwieczny wróg Nakano - Kane, który chce mu ściąć głowę. Na szczęście zostaje on uwięziony przez czarnoksiężnika w jego jaskini na kolejne stulecia. W 1994 - tym roku jaskinia zostaje odkopana przez grupę archeologów, którzy uwalniają z niej Kane'a, ten zaś rozpoczął polowanie na górala Mac Leoda. Connor przygotowuje się do walki z Kane'em, nie będzie to jednak łatwe starcie ponieważ jego wróg posiada magiczną moc, którą posiadł zabijając wieki temu Nakano. Mac Leodowi pomagać będzie piękna pani archeolog Alex Johnson.

opinie i nagrody
multimedia
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię